Понеділок, 29.04.2024, 11:44
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Главная » 2015 » Вересень » 28 » "Батьківські збори, як одна з форм взаємодії з батьками" в старшій логопедичній групі №3 "Веселка" ДНЗ №3 "Івушка"
08:31
"Батьківські збори, як одна з форм взаємодії з батьками" в старшій логопедичній групі №3 "Веселка" ДНЗ №3 "Івушка"

Дитинство - це унікальний період у житті людини: саме в цей час формується здоров'я, відбувається становлення особистості, досвід дитинства багато в чому визначає доросле життя людини.

За тисячолітню історію людства склалися дві гілки виховання підростаючого покоління: родинне і суспільне. Кожна із цих гілок, представляючи соціальний інститут виховання, володіє своїми специфічними можливостями у формуванні особистості дитини. Сім'я, дошкільні заклади - два важливих інституту соціалізації дітей. Їх виховні функції різні, але для всебічного розвитку дитини необхідно їх взаємодія.

Дошкільний заклад відіграє важливу роль у розвитку дитини. Тут він отримує освіту, набуває вміння взаємодіяти з іншими дітьми і дорослими, організовувати власну діяльність. Однак, наскільки ефективно дитина оволодівати цими навичками, залежить від ставлення сім'ї до дошкільного закладу. Гармонійний розвиток дошкільника без активної участі батьків в освітньому процесі навряд чи можливо.

Головними вихователями своїх дітей є батьки, але виховувати дітей неможливе без певних знань з педагогіки і психології. Батьки нерідко покладаються на свій індивідуальний досвід, не замислюючись над наслідками неправильних виховних впливів на дитину, недооцінюють силу педагогічних знань і умінь. Життя переконує у справедливості слів К.Д.Ушинського: "Мистецтво виховання має ту особливість, що майже всім воно здається справою знайомою і зрозумілою, а іншим навіть справою легкою - і тим зрозумілішим і легшим здається воно, чим менше людина з ним знайомий, теоретично чи практично. Майже всі визнають, що виховання вимагає терпіння дехто думає, що для нього потрібні вроджена здібність і вміння, тобто навичка; але дуже деякі прийшли до переконання, що, окрім терпіння, вродженої здібності та навички, необхідні ще спеціальні знання".

Щоб грамотно виховувати дитину, необхідно єдність виховних впливів на нього з боку всіх дорослих, облік вікових і індивідуальних особливостей дитини, розуміння того, що він повинен знати і вміти в цьому віці і т.д. Але як показує практика і проведені наукові дослідження, батьки часто допускають типові помилки у вихованні дітей, відчувають певні труднощі.

Завдання педагогів дошкільного закладу - допомогти батькам у вихованні дітей. Зміцнення і розвиток взаємодії дитячого садка і сім'ї забезпечують сприятливі умови життя і виховання дитини, формування основ повноцінної, гармонійної особистості.

Категория: ЗДО №3 | Просмотров: 558 | Добавил: znamosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поділитися
Форма входу
Пошук
ЗНО 2022
Протидія булінгу
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео

 


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2020р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz