Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Главная » 2015 » Березень » 2 » Турнір з гандболу пам'яті тренера-викладача КДЮСШ Лежненка Ю.І.
11:00
Турнір з гандболу пам'яті тренера-викладача КДЮСШ Лежненка Ю.І.

28 лютого в Знам'янці відбувся турнір з гандболу пам'яті тренера-викладача КДЮСШ Лежненка Ю.І. Приймали участь 4 команди:

• Кіровоград;
  • Олександрія;
  • Знам'янка;
  • Знам'янка 2 (дівчата).

В упорній боротьбі команда м.Знам'янки(юнаки)виборола ПЕРШЕ місце, команда Кіровограда посіла друге, команда Олександрії посіла третє місце.

Команди були нагороджені дипломами, кубками та тортами. Кращі гравці турніру: Норов А., Старцев В., Кладницький М., Ткаченко С. Безребра Є. були нагороджені пам'ятними призами за рахунок спонсорів.

Велика подяка спонсорам, які допомагали в проведенні турніру: Дзига В.М., Дем'яненко В.М.

Лежненко Юрій Іванович в 1968 році прийшов в спортивну школу на відділення гандбола юнаків, за час своїх занять неодноразово ставав призером та переможцем чемпіонатів області, всесоюзних та всеукраїнських змагань. В 1974 в складі команди міста Знам'янки виборов ІІІ місце в чемпіонаті України школярів та став власником бронзових медалей.

Закінчив Ворошиловградський педагогічний інститут. В 1979 розпочав свою тренерську діяльність в ДЮСШ м.Знам'янка. За час своеї праці підготував багато спортсменів масових розрядів. Багато його вихованців досягли високих результатів в спортивній діяльності а саме:

• Ківерник Олександр (майстер спорту, грав за команди "СКА" м.Львів та "Портовик" м.Южне);
  • Скалкович Олександр (кандидат у майстри спорту, грав за команди "ЗТР" м.Запоріжжя та "ОЛКОМ" м.Мелітополь);
  • Лежненко Микола (кандидат у майстри спорту, грав за команду "Ятрань" м.Кіровоград);
  • Гавришевський Євгеній (кандидат у майстри спорту, грав за команду "Ятрань" м.Кіровоград);
  • Туманов Андрій (член збірної команди України U-16), переможець спартакіади школярів радянського союзу.

В останні роки роботи в ДЮСШ Лежненко Ю.І. обіймав керуючі посади заступника директора з господарської діяльності та голови профспілкового комітету спортивної школи, поєднуючи все це із тренерсько-викладацькою діяльністю.

В 2013 році життя Юрія Івановича трагічно обірвалось.

Категория: КДЮСШ | Просмотров: 433 | Добавил: yura_ambrosoff | Рейтинг: 5.0/3