24 листопада 2014 року на базі ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Шевченка та ЗШ І-ІІІ ступенів №3 відбулась педагогічна практика слухачів курсів КЗ "Кіровоградський інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського" з проблеми: "Компаративний аспект в аналітичній діяльності вчителя української мови та літератури".
Директори шкіл Н.Солонько та О.Подвиженко презентували ЗНЗ, які вони очолюють.
Гості відвідали уроки української літератури у 6 класі "Мандрівка у дивовижний та бешкетливий світ дитинства. Порівняльна характеристика образів Тома Сойера та Федька-халамидника" (вчитель Т.Дубок), у 9-А класі – " "...щоб було і звичайне, і ніжненьке, і розумне, і полезне..." Григорій Квітка – Основ'яненко – "батько української прози. "Маруся" - перша повість нової української літератури" (вчитель Петренко В. В.) та у 10-А класі " "Життя" душі й серця митця (за новелою М. Коцюбинського "Цвіт яблуні")" (вчитель Кубрак О. П.). Проведені уроки були високо оцінені слухачами курсів, зокрема відмічено належний рівень методичної підготовки, застосування інноваційних форм ведення уроку, створення позитивної атмосфери між вчителем та учнями.
Одним із пізнавальних моментів педагогічної практики стало відвідування міського краєзнавчого музею. Моліс Олег Вікторович, співробітник музею, ознайомив гостей з історією нашого міста, його сучасним життям та докладніше зупинився на зв'язку нашої малої батьківщини з ім'ям великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.
|