Вівторок, 22.05.2018, 23:50
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » ЗДО №2

Загартування дошкільнят в літній оздоровчий період в ДНЗ №2 "Теремок"

Охорона і зміцнення здоров'я дітей, їх повноцінний фізичний розвиток є невідємною частиною освітньої роботи в дошкільному закладі, зокрема під час літнього оздоровчого періоду.

Особливу увагу під час літніх місяців педагоги нашого закладу "Теремок" приділяють загартуванню дитячих організмів. Використовують для цього природні чинники: сонце, повітря, вода. Загартування відбувається послідовно і системно, проте обов'язково враховуються побажання батьків, індивідуальні особливості дітей та природні умови. Починаючи із загартування повітрям, а саме: максимальне перебування дітей на свіжому повітрі; прийом дітей і проведення ранкової гімнастики на свіжому повітрі; аерофітотерапія; повітряні ванни з фізичними вправами, сон з доступом свіжого повітря, провітрювання групових кімнат). Поступово добавляють загартування сонцем, а саме: сонячні ванни, ходьба по гарячій доріжці, а також загартування водою, а саме: вмивання на протязі дня прохолодною водою; контрастне обливання ніг, плавання в басейні.

Доречно зазначити, що навіть заняття по можливості проходять на свіжому повітрі. Щоденні заняття з фізкультури є однією з основних форм фізичного виховання дошкільників. Використання ігрових прийомів на заняттях сприяє формуванню у дітей стійкого інтересу до рухової активності. Саме ігровий характер рухів викликає позитивні емоції, які є найдієвішим мотивом для стимуляції рухової діяльності. Одним з основних ігрових прийомів щодо руху є імітація. Діти імітують рухи тварин, птахів, наслідують дії дорослих. Обов'язковим елементом кожного заняття є рухлива гра, під час якої діти закріплюють рухові навички.

Послідовний і системний підхід до загартування, а також здоровязбережувальне середовище та оптимальний руховий режим забезпечують високі показники у зміцненні здоров'я та фізичному розвитку дошкільнят. Завдяки щоденному проведенню ранкової гімнастики та занять з фізичної культури на свіжому повітрі, комплексному використанню природних чинників – повітря, сонця і води – для загартування дітей, широкому впровадженню фізичних вправ та рухливих ігор з елементами спорту, урізноманітненню прогулянок, активному залученню батьків до оздоровчої роботи діти в нашому дошкільному закладі "Теремок" зростають дужими, фізично розвиненими, бадьорими та активними.

Категорія: ЗДО №2 | Додав: yura_ambrosoff (14.06.2014)
Переглядів: 1311 | Рейтинг: 1.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz