Неділя, 07.06.2020, 06:06
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Методичний кабінет

Жорстоке поводження з дітьми – бомба сповільненої дії

Жорстоке поводження з дітьми – бомба сповільненої дії

Чим не правда, що страшно читати таку фразу: жорстоке поводження з дітьми? Діти – це ж щастя і радість, природнє бажання продовжити себе у часі. Більшість сімей, які не можуть мати дітей, почувають себе нереалізованими. І намагаються використати всі можливі способи, щоб тільки стати батьками. Яке щастя тримати малюка на руках, відчувати його дихання і розуміти, що в ньому частинка тебе!
Як не дивно, але найпершим джерелом жорстокого поводження з дітьми є їх батьки. А вже потім можуть долучатися родичі, вихователі, учителя та інші. Всесвітня організація охорони здоров’я виділяє чотири види жорстокого поводження:
- фізичне насилля;
- емоційне насилля ( психологічне переслідування, цькування, вербальний садизм, приниження);
- сексуальне насилля;
- ігнорування потреб дитини.
Для профілактики жорстокого поводження з дітьми в нашій країні працюють спеціальні організації, проводяться заходи щодо попередження насилля в сім’ї, ведеться просвітницька робота. Але , на жаль, часто ці заходи є занадто пізніми або працюють не з причиною, а з наслідками.
Факти жорстокого поводження з дітьми залишаються  проблемою, і як бомба сповільненої дії, руйнують психічне здоров’я, призводять до різноманітних патологій: здійснення насилля, можливість стати жертвою насилля, депресії, суїцид, ожиріння, анорексія, сексуальна поведінка високого ризику, незаплановані вагітності, зловживання алкоголю і наркотиків, розлади у навчанні.
Хто вони – батьки, що жорстоко поводяться з дітьми? Це батьки, що самі відчувають проблеми в психічному стані або самі в дитинстві були жертвами насильства. Міф про те, що якщо їх били, то і вони мають право бити своїх дітей, продовжує існувати в свідомості дорослих.
А тим часом психіка сучасних дітей, розвиваючись та еволюціонуючи, стала схожа на сучасний комп’ютер, до якого неприпустимо застосовувати  кулак для того, щоб він запрацював якщо зламався.
Колись такий метод спрацьовував з ламповим телевізором. Бити сучасних дітей – це зламати їх психіку назавжди, без можливості відновлення.
Щоб дізнатися як правильно виховувати свою дитину, як розвивати її природні здібності, як розуміти її бажання і поведінку, потрібно цікавитися сучасною інформацією про психіку людини про глибини підсвідомості.

Джерело: https://www.yburlan.ru/biblioteka/vospitanie_detei/interesnoe,

 

М.Босненко, методист МК

Категорія: Методичний кабінет | Додав: znamosvita (25.02.2020)
Переглядів: 190 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Поділитися
Форма входу
Пошук
Замовлення книжок!

Замовлення підручників для педагогічних працівників та учнів:

→ З-х класів

→ 7-х класів

Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2018р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz