П`ятниця, 29.03.2024, 15:02
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » НВК №2

Мрії здійснюються!

Мрії здійснюються!

 

Кожен з нас бажає вірити в казку, магію, і в те, що мрії здійснюються. Дійсно, навколо нас є приклади того, коли у людини збулася найзаповітніша мрія. Ці приклади по-справжньому надихають на сміливі, амбітні цілі і мрії. Однак просто побажати чогось або сказати про це недостатньо. Як співає Юрій Антонов: «мрія збувається і не збувається ...». Можна все життя про щось мріяти і не отримати бажаного. Що ж робити, щоб бажання виконувалися, а мрії здійснювалися? Необхідно своє бажання перетворити в ціль, тобто бажання потрібно сформулювати за допомогою конкретних параметрів і характеристик, спланувати в часі і в конкретних діях. Пропонуємо вам познайомитися з деякими простими і дієвими технологіями і правилами досягненнями мети. По-перше мета повинна бути добре сформульована. У нейро-лінгвістичному програмуванні використовується семішагова модель, що дозволяє створити структуру і послідовність досягнення будь-якої мети. Дана психотехнология добре сформульованого результату полягає в послідовних відповідях на наступних 7 питань.

1. Чого я хочу домогтися?

2. Як я дізнаюся, що досяг мети? Що побачу, почую, відчую, зможу зробити?

3. Де, коли і з ким мені це необхідно і бажано? Де, коли і з ким небажано?

4. Чого мені не дістає, щоб досягти мети? Яких ресурсів?

5. Чому я не досяг мети раніше?

6. Що станеться якщо я досягну / чи не досягну мети?

7. Чи варто мета моїх зусиль?

В результаті цієї роботи мета стає конкретної, екологічною і мотивуючої. І ось, коли мета добре сформульована, переходимо до її реалізації, побудови плану і активних дій. Відомі й інші секрети ефективного досягнення мети. Наведемо в нашій статті ще кілька важливих правил:

1. Мету потрібно записати не папері. Це допомагає зрозуміти, чого ми бажаємо насправді.

2. Мету необхідно записувати в позитивній формулюванні. Замість «я не хворію», «я не помиляюся», «я не спізнююся» потрібно писати «я здоровий», «я виконую роботу вірно», «я приходжу вчасно».

3. Писати цілі потрібно в теперішньому часі. Це важливо з точки зору управління енергією. Якщо ви напишете «я склала іспит на відмінно», то куди піде енергія? В минуле. «Я складу іспит на відмінно» - енергія йде в майбутнє. А енергія потрібна тут і зараз, щоб вже сьогодні щось робити для відмінною здачі іспиту.

4. У постановці мети важливі всі дрібниці. Є твердження: «Все, що не вказано в наших цілях, може здійснитися як завгодно».

5. Цілі ставте по максимуму, виходячи зі своїх бажань. Чим масштабніша мета, тим більше Природа дає людині енергії для її реалізації.

6. Цілі потрібно ставити тільки для себе, не можна ставити цілі для іншої людини Ми не повинні втручатися в долю іншої людини, приймати за нього рішення. Багато прикладів того, як з кращих спонукання батьки заважали дітям реалізувати себе в улюбленій справі, обираючи за нього професію, руйнували життя, обираючи для сина чи дочки «гідного» супутника життя.

7. Використовуйте захист. Ми не хочемо здійснення бажання за всяку ціну. Чи можна захистити себе від некоректно поставленої мети? Звичайно можна! Запишіть після списку своїх цілей:

- Нехай це станеться, якщо це принесе мені щастя.

- Нехай це станеться, якщо це принесе користь мені і людям.

- Нехай це або щось краще гармонійно входить в моє життя, несучи вище благо мені і всім, кого це стосується. Використовуючи вище перераховані правила, ви зможете швидше і легше отримувати бажане і святкувати здійснення мрії.

У своїй практиці, на жаль, мені доводилося стикатися з ситуаціями, коли людина не може досягти бажаного, або навіть не ставить перед собою мети, нічого не хоче. У таких випадках ми рекомендуємо звернутися за допомогою до психолога. Професійний психолог допоможе усвідомити обмежуючі переконання, так звані установки. Такі установки можуть позбавляти людину віри у власні здібності, в те, що він взагалі гідний чогось кращого для себе. Усвідомивши власні обмеження, ви зможете повірити в те, що відкриває можливості і перетворює проблеми в задачі. Насправді віра і позитивний настрій - це найсильніше знаряддя втілення мрії в реальність. Так ось, як тільки ми починаємо вірити в себе і активно діяти, цілі здійснюються,

 

   Жирьонкіна Ольга

 

Категорія: НВК №2 | Додав: znamosvita (20.05.2016)
Переглядів: 411 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar
Поділитися
Форма входу
Пошук
ЗНО 2022
Протидія булінгу
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео

 


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2020р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz