Неділя, 26.01.2020, 04:34
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 493 494 495 496 497 ... 513 514 »
Багатим на події став початок навчального 2012 року у Знам'янській ЗШ І-ІІІ ступенів №4. Напевно це тому, що цей рік проголошено "Роком спорту та здорового способу життя".

Цікаво та змістовно організувала та провела вчитель фізичної культури Н.Клюка в школі Всеукраїнський олімпійський урок та олімпійський тиждень, який пройшов з 8 по 15 вересня 2012 року.

Головною метою цих заходів була пропаганда олімпійських ідеалів, як важливих чинників утвердження здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, залучення їх до активних занять фізичною культурою й спортом сприяння вихованню почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів, які представляють нашу державу на міжнародних змаганнях найвищих рівнів.

Для проведення всеукраїнського олімпійського уроку Наталія Олександрівна запросила виконавчого директора НОК України в Кіровоградській області Соколовського Олега Миколайовича, заслуженого тренера України Клюку Ю.Г., (греко-римська боротьба) тренерів ДЮСШ М.Лежненка та І.Федіна (гандбол), вчителя фізичної культури ЗОШ №4 М.Міщенко. Тренери ДЮСШ М.Лежненко та І.Федіна розповіли про досягнення вихованців спортивної школи – відділення гандбол, запропонували дітям записатись до їхніх груп. Спортивними здобутками учнів та випускників школи №4 поділився вчитель фізичної культури М.Міщенко. Клюка Ю.Г. змістовно розповів про сам вид спорту - класична боротьба, а також про чисельні здобутки та досягнення його вихованців, які захищають честь нашого міста, області, країни на змаганнях найвищих рівнів. Більш детальною була розповідь про спортивний шлях його вихованця Савченко Миколи від ДЮСШ до збірної команди України, який представляє нашу державу на міжнародних змаганнях та займає призові сходинки п'єдесталу.
... Читати далі »
Категория: ЗШ №4 | Просмотров: 846 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 19.09.2012 | Комментарии (0)

З 7-го по 14 вересня у ЗОШ І-ІІІст.№3 були проведені виховні заходи та спортивні змагання з нагоди Дня фізичної культури і спорту та проведення Всеукраїнського Олімпійського тижня.

Організацією та проведенням спортивного свята до Дня фізичної культури і спорту та проведенням Всеукраїнського Олімпійського тижня займалися вчителі фізичної культури Йовенко О.Г., Крисін І.О., Самборський О.Б, Рудяга В.В.

Категория: НВК №3 | Просмотров: 512 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 18.09.2012 | Комментарии (0)

Управління Дертехногенбезпеки Кіровоградської області та Територіальне управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Кіровоградській області провели акцію "ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ" для учнів Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст. №6.

Діти мали змогу побачити виступ чергового караулу Державної пожежно-рятувальної частини №18, ознайомитися з аварійно-рятувальною технікою, наочною агітацією. Пізнавальною та веселою виявилася конкурсно-розважальна програма, в якій взяли участь всі бажаючі, які мали змогу отримати призи. Завдяки проведеній акції учні дізналися про нелегку працю пожежних та практично реалізували отримані знання.
Категория: ЗШ №6 | Просмотров: 407 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 17.09.2012 | Комментарии (0)

В рамках Тижнів Безпеки, які проводяться в школі, з 10 по 14 вересня 2012 року в Знам'янській ЗШ І-ІІІ ст. №6 пройшов Тиждень знань правил дорожнього руху "Твій друг – дорожній рух". В цей період активізувалася робота щодо попередження дитячого травматизму.

Класні керівники провели тематичні години спілкування, вікторини, ігри. В шкільній бібліотеці була оформлена виставка книжок "Азбука доріг". Педагог-організатор провела конкурси малюнків, практичні та інтелектуальні ігри. Медична сестра навчила наданню першої медичної допомоги при травмах.

Завдяки проведеним заходам учні школи реалізовують отримані знання та вміння, навчаються безпечно жити в сучасному суспільстві.
Категория: ЗШ №6 | Просмотров: 656 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 17.09.2012 | Комментарии (0)

На початку вересня в Знам'янській ЗШ І-ІІІ ст. №6 вже традиційно декілька років поспіль проходить Олімпійський тиждень. Цього року він був присвячений Олімпійським іграм що проходили цього року в Лондоні. Під час Тижня було проведено дуже багато цікавих та різноманітних заходів. Учні школи мали змогу ознайомитися зі спортивними досягненнями вітчизняних спортсменів та випускників школи, стати учасниками змагань.

Кульмінацією стало проведення Олімпійського Дня, саме в цей день відбувся І тур Всеукраїнського оздоровчо-патріотичного комплексу "Козацький гарт". Серед заходів були творчі завдання, такі як складання колажів, а також конкурс емблем. В рамках Олімпійського Дня було проведено танцювально-спортивний флеш-моб та конкурс бодіарту. Класні керівники провели Олімпійський урок на тему "Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя і зміцнення миру". Всі заходи були присвячені пропаганді олімпійських ідеалів та утвердженню здорового способу життя.
Категория: ЗШ №6 | Просмотров: 430 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 17.09.2012 | Комментарии (0)

Розпочато громалське обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України на період до 2020 року.

Пропонуємо всім бажаючим взяти участь в обговоренні даного питання.

Надсилайте свої пропозиції:
Категория: Міськво | Просмотров: 510 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 12.09.2012 | Комментарии (0)

З 3 по 5 серпня 2012 року в м.Знам'янка проходили Всеукраїнські змагання з велосипедного спорту присвячені "Дню міста" (чоловіки та юніори, жінки та юніорки, юнаки, дівчата).

Змагання проводились з метою популяризації даного виду спорту.

До м.Знам'янки завітали такі міста як Кіровоград, Черкаси, Мошорино (Рос-Агро), Кременчук, Світловодськ, Комсомольськ, Новгородка, Олександрія. Змагання проходили на об'їздній трасі, київському шосе, та вулицями центральної частини міста.

Представники Знам'янської ДЮСШ вибороли два призових місця, а саме перше місце серед молодших юнаків посів Тертишник Роман (тренер С.Кошовий), третє місце серед молодших юнаків виборов Звєрєв Дмитро (тренер С.Кошовий).

Переможці нагороджувались грамотами та медалями за рахунок відділу сім'ї і молоді (начальник відділу С.Бабаєва).
Категория: КДЮСШ | Просмотров: 385 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 03.09.2012 | Комментарии (0)

В м.Знам'янка 19-20 серпня 2012 року проходив турнір з футболу, присвячений "Дню незалежності" України.

В турнірі приймали участь чотири команд з міст Знам'янки, Кіровограда, Головківки та Олександрії.

Перше місце на турнірі посіли ДЮСШ "Колос" (Олександрійський р-н, с.Головківка).

Друге місце на турнірі посіли СДЮШОР (м.Кіровоград).

Третє місце на турнірі посіли ДЮСШ "Геоід-Мрія" (тренер Лень В.О.).

Призери змагань були нагородження медалями, а переможець - кубком.

Кращі гравці нагородженні пам'ятними призами.

Також на турнірі проводились спортивні конкурси: в жонглюванні м'ячем переміг Вадим Кожухар (СДЮШОР, м.Кіровоград). В ударах на точність переміг Машлякевич Руслан (ДЮСШ "Геоід-Мрія").
Категория: КДЮСШ | Просмотров: 446 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 03.09.2012 | Комментарии (0)

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України визначило структуру наступного 2012/2013 навчального року.

Відповідно до статті 16 Закону України "Про загальну середню освіту" 2012/2013 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом - День знань - і закінчується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:
  • І семестр - з 1 вересня по 28 грудня,
  • ІІ семестр - з 14 січня по 24 (25 для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем) травня.
Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах (27-30 травня), навчальних екскурсій та практики у 5-8 і 10 класах (27 травня - 7 червня) і державної підсумкової атестації випускників початкової (13-21 травня), основної (28 травня - 11 червня) і старшої (27-31 травня) школи.

Вручення документів про освіту рекомендується провести для випускників 9-х класів 11-12 червня, 11-х класів - 1-2 червня.

Впродовж навчального року для учнів проводяться канікули: орієнтовно, осінні з 29 жовтня по 4 листопада, зимові з 29 грудня по 13 січня, весняні з 25 по 31 березня.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватись структура навчального року та графік учнівських канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.
Категория: Міськво | Просмотров: 580 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 26.07.2012 | Комментарии (0)

За ініціативи та фінансової підтримки народного депутата Єдіна Олександра Йосиповича та міської організації Партії регіонів п'ятеро учнів – вихованців станції юних техніків та будинку дитячої та юнацької творчості побували в м. Києві на У Всеукраїнській виставці-фестивалі "Обдаровані діти України", де представляли найкращі свої роботи серед інших 900 обдарованих дітей-учасників (вихованців 195 організацій з 24 регіонів України).

Це щорічний виставковий захід, що проводить Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України за підтримки Міністерства освіти й науки, молоді та спорту України, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Національного центру "Мала академія наук України", Київського палаці дітей та юнацтва.

Головна мета виставки-фестивалю – підтримка та надання можливості для творчого самовираження талановитих дітей та молоді України, презентація творчого потенціалу України, популяризація діяльності позашкільних навчальних закладів та творчих об'єднань, сприяння розвитку зацікавленості до проблем талановитої дитини в суспільстві.

Це видатна подія для наших обдарованих дітей та молоді, що допомагає реалізувати їх творчий потенціал у сфері культури, мистецтва, техніки, науки, спорту й інших сферах суспільної діяльності.

В умовах обмежених фінансових ресурсів міського бюджету кошти на участь обдарованої юні в таких заходах, на жаль, не передбачались. І лише завдяки спонсорській допомозі О.Єдіна й Партії регіонів діти міста Знам'янки мали змогу продемонструвати свої досягнення на Всеукраїнській виставці.

... Читати далі »
Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 495 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 14.06.2012 | Комментарии (0)

Поділитися
Форма входу
Пошук
Про освіту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2018р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz