Неділя, 26.01.2020, 04:34
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 492 493 494 495 496 ... 513 514 »
Вихователь - добрий друг,
Вона знає все навкруг
Про чудовії країни,
Космос та морські глибини,
Дружба з вихователем – це свято!
Не було б її у нас:
Ми не знали б так багато
Про новий і давній час.

27 вересня 2012 року в ДНЗ №5 "Калинонька" було проведено свято присвячене Дню дошкільного працівника, на яке було запрошено батьків. Здійснювали його вихователь Курятенко С.В., вихователь-методист Мельниченко С.Є. та Савкіна Н.М., музичний керівник Чиженко Л.М. Ними була організована театральна вистава під назвою "Пригода в королівстві" з пісенно-танцювальними номерами дітей усіх вікових груп. Також в цей день педагогами закладу була представлена для батьків виставка дитячих малюнків та поробок з природного та покидькового матеріалу, виготовлених в різних техніках.

Категория: ЗДО №5 | Просмотров: 466 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 05.10.2012 | Комментарии (0)

В Знам'янській ЗШ І-ІІІ ст. №6 для кожної групи класів було проведено загальношкільні батьківські збори. Багато питань було розглянуто на них. Це поточний ремонт школи, результати ДПА та ЗНО, заходи виховного спрямування, було проведено аналіз проектів, що вдалось втілити в життя школи та тих, що з якихось причини не стали реальністю.

В результаті жвавої дискусії було намічено шляхи співпраці батьків та школи, а також цікаві завдання на наступний навчальний рік. Так, було відмічено, що потрібно активізувати роботу батьківської громадськості з дітьми девіантної поведінки, а також налагодити всебічну підтримку дітей, що не мають високих навчальних досягнень. Було вирішено збільшити кількість екскурсій. Посилити роботу з обдарованими дітьми, а також продовжити співпрацю в розбудові шкільної інфраструктури.
Категория: ЗШ №6 | Просмотров: 404 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 02.10.2012 | Комментарии (0)

В.О.Сухомлинському присвячується…

Вересень – особливий місяць для педагогічної спільноти, і справа не в тому, що це початок нового навчального року. Саме в ньому народився один з найвидатніших педагогів всіх часів, наш земляк Василь Сухомлинський.

Знам'янська ЗШ І-ІІІ ст. №6 є опорною з впровадження педагогічної спадщини Великого Педагога. Саме тому наприкінці вересня в школі проводиться традиційне свято – виставка Дарів Природи та Квітів, присвячена Дню народження В.О.Сухомлинського.

Кожного разу експонати виставки, що виготовляються з природного матеріалу, овочів та фруктів, стають більш різноманітними та цікавими. Приємно відмітити, що до виготовлення робіт долучаються не лише учні школи, а й представники всіх поколінь кожної родини та вчителі. Це забезпечує зв'язок поколінь та допомога зберігати гарні традиції.
Категория: ЗШ №6 | Просмотров: 536 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 02.10.2012 | Комментарии (0)

28 вересня 2012 року в дошкільному навчальному закладі №3 "Івушка" було проведено свято з метою відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля.

В цей день в дошкільному закладі було організовано День відкритих дверей. Вшановано ветеранів праці дошкільної освіти, вручено почесні грамоти дошкільного навчального закладу ветеранам праці Чорній Катерині Анатоліївні та Возній Ользі Миколаївні, організовано концертну програму за участю педагогів закладу. Проведено виставки-ярмарки дидактичних посібників та видань з питань дошкільної освіти, організовано виставки дитячих робіт.
Категория: ЗДО №3 | Просмотров: 762 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 01.10.2012 | Комментарии (0)

27 вересня в Україні відзначали День дошкілля. Це ще одна можливість акцентувати увагу на важливості дошкільного виховання у формуванні особистості та подальшому житті дитини, показати творчий потенціал педагогів-"дошкільників" та підвищити педагогічний досвід батьків.

В дошкільному закладі №2 "Теремок" також проводились відповідні заходи до святкування Дня дошкілля:
  • організація відкритих дверей в ДНЗ №2 "Теремок" для ознайомлення з життям дошкільнят;
  • проведення педагогічної ради для вшанування ветеранів праці дошкільної освіти.

На педагогічний раді була присутня методист по дошкільному вихованню Скляровська Лариса Дмитрівна, яка зазначила: "Ще ніколи в Україні проблема якості дошкільної освіти не мала такого важливого значення, як зараз - Президентом України, Урядом та Верховною радою одним із пріоритетних напрямків розвитку освітньої галузі визначено розвиток дошкілля. Верховна рада внесла зміни до Закону України "Про дошкільну освіту" щодо типів закладів та запровадження обов'язкової дошкільної освіти дітей п'ятирічного віку. Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України розроблено Державну цільову програму розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, створено програму розвитку дитини старшого дошкільного віку "Впевнений старт". Окрім цього, про посилення уваги до дошкільної освіти в українському суспільстві свідчить і факт створення Всеукраїнської Асоціації працівників дошкільної освіти".

Також слово мала завідуюча ДНЗ №2 "Теремок" Мазур Олена Володимирівна, яка зауважила: "Ми віримо в те, що педагог-"дошкільник" виконує особливу місію: передає дитині випробувані часом цінності любові та добра. Саме ці люди працюють на ... Читати далі »
Категория: ЗДО №2 | Просмотров: 1027 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 01.10.2012 | Комментарии (0)

Осіння пора приносить нам багато прикрас і дарів. Тому традиційним в Знам'янській ЗШ I-III ступенів №7 є Свято Осені.

27 вересня в школі була підготовлена виставка поробок із природного матеріалу та осінніх букетів "Дари осені". Активну участь взяли учні 1-4 класів. Кожна представлена робота заслуговувала на увагу та нагороду.

Діти мали змогу продемонструвати свої таланти, підготували прекрасні костюми! А то ж, бо на свято завітала сама Королева Осінь! Учні першого та четвертого класу (класні керівники Резнікова Н.В., Іваненко І.І.) вражали декламаційною майстерністю, учні другого та третього класу (класні керівники Мезенцева С.М., Черкас Н.Л.) продемонстрували вокальні та театральні здібності.

А учні 5-11 класів влаштували справжній осінній ярмарок. Діти створили справжній базар, на якому можна було купити помідори, огірки, капусту, буряки, часник та цибулю, жовту диню та червоного кавуна. Не менш цікавим виявився конкурс художньої самодіяльності серед учнів старших класів: літературні композиції, пісні, загадки, вікторини. Та неперевершеним був виступ учнів шостого класу (класний керівник Свірбій С.А.) – інсценування казки "Ріпка" у сучасному прочитанні!

Яскраве Свято Осені не залишило байдужим ні учнів школи, ні вчителів.
Категория: ЗШ №7 | Просмотров: 844 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 28.09.2012 | Комментарии (0)

За традицією, зустріч на початку учбового року почалась як свято першого дзвоника у БДЮТ, яке відбулося 14 вересня 2012 року. До участі у святі були запрошені діти початкових класів НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів №2 – ліцей". Допомогу у залученні дітей за проханням адміністрації БДЮТ успішно провела завуч початкових класів Івасенко О.А.

Під час проведення свята вчителі початкових класів, батьки, діти та гуртківці дуже доброзичливо вітали ведучих Людмилу Степанову та Настю Єрмакову, які теплими словами та щирими посмішками привітали присутніх.

Почали з ігрової програми "Веселий настрій". Знайомились, відгадували пісню, пограли у велику фізкультхвилинку "Сонечко", провели гру "Пташиний хор". Потім гості познайомились зі складом викладачів, а найменші вихованці нашого закладу порадували гостей міні-концертом.

Дуже сподобались всі номери, але танок "Казковий вальс" у виконанні дітей родин Винників та пісня "Облака", яку заспівала маленька, але дуже талановита дівчинка Марійка Іваськів були відзначені шаленими оплесками.

За 40 хвилин свято набуло свого апогею і завершились індивідуальними зустрічами з викладачами та фото на пам'ять. Залишились задоволеними і діти, і дорослі.
Категория: ЦДЮТ | Просмотров: 443 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 27.09.2012 | Комментарии (0)

Формування громадянських почуттів, патріотизму, любові до свого народу та його історії – одне з пріоритетних завдань сучасного виховання. В Знам'янській ЗШ І-ІІІ ст. №6 існують давні традиції патріотичного виховання. Саме тому, 22 вересня – День партизанської слави відзначався цілою низкою заходів. З 17 по 21 вересня в школі пройшов Тиждень, присвячений подвигу партизан у Великій Вітчизняній війні, вшанування їх пам'яті. В класах пройшли тематичні години спілкування, а волонтерський загін відвідав ветеранів війни у рамках обласної акції "Зірка пам'яті". Учні 5-11 класів виготовили тематичні стінні газети.

В 11 класі урок пам'яті "Шляхами партизанської слави" пройшов на базі міського архівного відділу та міського краєзнавчого музею, де була представлена експозиція "Партизанськими стежками". Для учнів 9-х класів на базі школи було проведено урок пам'яті за участю спеціалістів селищної бібліотеки та міського краєзнавчого музею.

Надзвичайно цікавим вийшов захід для учнів 11 класу – подорож до Чорного озера партизанськими стежками. Юнаки і дівчата змогли взнати, яке воно - партизанське життя. Всі повернулися з глибоким усвідомленням того, що ці люди гідні поваги та вшанування за ті випробування, що вони пройшли заради Великої Перемоги.
Категория: ЗШ №6 | Просмотров: 421 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 25.09.2012 | Комментарии (0)

В дошкільному навчальному закладі №3 "Івушка" 18 вересня 2012 року проведено педагогічну раду на тему: "Шляхи організації навчально-виховного процесу, спрямованого на всебічний розвиток особистості дитини в світлі Базової програми "Я у Світі" та "Впевнений старт".

На педагогічній раді було опрацьовано наступні питання:
  1. Підсумки роботи педагогічного колективу за 2011 – 2012 н.р.
  2. Обговорення та затвердження плану роботи на 2012 – 2013 н.р. Основні завдання педагогічного колективу.
  3. Організація роботи по попередженню дитячого травматизму.
  4. Затвердження розкладу занять, освітніх програм та форм планування.
  5. Готовність ДНЗ до початку нового навчального року.
  6. Підсумки оздоровчої роботи в літній період.
  7. Виконання зауважень та пропозицій що до атестації ДНЗ №3 "Івушка" в 2008 році.
Категория: ЗДО №3 | Просмотров: 490 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 25.09.2012 | Комментарии (0)

Учні Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст №6 Знам'янської міської ради Кіровоградської області, згуртувавшись в Національний День Миру "Сталий мир заради сталого майбутнього" створили живу фігуру "Голуба миру" - одного з найбільш відомих символів цього дня.

Ця акція є невеличким вкладом всіх учнів школи в збереження миру на Землі заради майбутніх поколінь.
Категория: ЗШ №6 | Просмотров: 493 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 20.09.2012 | Комментарии (0)

Поділитися
Форма входу
Пошук
Про освіту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2018р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz