Субота, 13.08.2022, 02:57
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Міський центр професійного розвитку педпрацівників
« 1 2 3 4 5 6 »

Категория: Міський центр професійного розвитку педпрацівників | Просмотров: 71 | Добавил: znamosvita | Дата: 29.09.2021 | Комментарии (0)

Міські змагання з футболу серед школярів на призи клубу «Шкіряний м’яч»

   17 вересня 2021 року продовжено міські змагання з футболу серед школярів на призи клубу «Шкіряний м’яч» зіграно гру ІІ підгрупи школярів 2011 року народження:

Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Т.Г. Шевченка
НВК «Знам’янська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія»
Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

... Читати далі »
Категория: Міський центр професійного розвитку педпрацівників | Просмотров: 103 | Добавил: znamosvita | Дата: 20.09.2021 | Комментарии (0)

ЗАСІДАННЯ МІСЬКОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕКАРІВ

   14 вересня 2021 року   відповідно  до плану роботи «Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників» Знам’янської міської ради відбулося засідання міського методичного об’єднання бібліотекарів закладів загальної середньої освіти міста.
Голова об’єднання Алла РОМАНОВА   проаналізувала роботу за минулий навчальний та ознайомила присутніх з планом роботи на 2020-2021 навчальний рік.
     Консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Ірина ОСТРОУШКО акцентувала увагу присутніх на тому, що бібліотечний простір сьогодні – це не стільки простір для книги та інших носіїв інформації, скільки простір для користувача, його думок, освіти, творчості. Сучасні процеси вимагають перегляду пріоритетів у роботі шкільних бібліотек та створення гнучкої, динамічної структури, комфортного середовища, розширення простору для спілкування, навчання і відпочинку з використанням новітніх інформаційно-комунікативних технологій, що забезпечують надання широкого спектра інноваційних послуг та дозволять  бібліотекарям докорінно змінити результати роботи у кращий бік. Ірина Іллівна запропонувала орієнтов ... Читати далі »

Категория: Міський центр професійного розвитку педпрацівників | Просмотров: 123 | Добавил: znamosvita | Дата: 15.09.2021 | Комментарии (0)

Всеукраїнський серпневий форум «Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху»

 19 серпня, у м. Києві було відкрито Всеукраїнський серпневий форум «Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху». 
Одним із представників від Кіровоградської області на Всеукраїнському серпневому форумі «Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху» був консультант комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Знам’янскої міської ради  Лисакович Володимир Володимирович.
Упродовж дня учасники Всеукраїнського серпневого форуму розглянули ключові питання розвитку освіти і науки. Загалом було представлено 15 локацій з різних областей України:
1)     «Безпечна школа – безпечна країна»;
2)     «Професійне становлення молодого вчителя: виклики сучасності й потреби майбутнього»; 
3)     «Локація Громадської організації  «Батьки  SOS». Секція для батьків «Путівник школою»;
4)     «Освіта національних меншин: виклики та можливості»;
5)     «Школа для в ... Читати далі »

Категория: Міський центр професійного розвитку педпрацівників | Просмотров: 201 | Добавил: znamosvita | Дата: 20.08.2021 | Комментарии (0)

Про проведення освітнього івенту «Удосконалюємо своє мовлення»

        Повідомляємо, що 27 липня 2021 року на базі навчально-виховного комплексу "Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - ліцей"(3-ій поверх, актова зала,час буде повідомлено пізніше) працівниками комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» заплановано проведення освітнього івенту «Удосконалюємо своє мовлення» для педагогічних працівників закладів освіти міста та працівників органів місцевого самоврядування.
       Просимо поширити інформацію про захід серед педагогічних працівників та сприяти їх участі в івенті.
       Під час проведення заходу просимо дотримуватися всіх протиепідемічних заходів.
Ми чекаємо на Вас! Буде цікаво і пізнавально! 

Категория: Міський центр професійного розвитку педпрацівників | Просмотров: 421 | Добавил: znamosvita | Дата: 14.07.2021 | Комментарии (0)

Визначення наукових основ і практичних способів розв’язання проблем виявлення, діагностики, розвитку, підтримки та супроводу обдарованої особистості в освітньому середовищі та соціум

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі онлайн-заходу, що відбудеться  18–19 серпня 2021 року (в програмі заходів до 30-річчя Незалежності України) на платформі  Zoom (посилання та код доступу буде оприлюднено на сайті iod.gov.ua та надіслано на електронну скриньку учасника, вказану під час реєстрації).
Мета конференції: визначення наукових основ і практичних способів розв’язання проблем виявлення, діагностики, розвитку, підтримки та супроводу обдарованої особистості в освітньому середовищі та соціумі; обмін досвідом у практичній роботі з обдарованими дітьми та молоддю.
Напрями роботи конференції:
    Сучасні наукові тенденції дослідження проблем обдарованості
    Діагностика, прогнозування та проєктування та підтримка розвитку обдарованої особистості
    Психолого-педагогічний супровід самовизначення та самореалізації
    обдарованих учнів
    Наукова освіта: теорія, практика, інновації
    Філософія для дітей як засіб формування освітніх компетенцій
    Технології розвитку здібностей та обдарованості дітей дошкільного віку
    Підготовка фахівців до роботи з обдарованими дітьми та молоддю
Запрошуються: науковці Національної академії наук У ... Читати далі »

Категория: Міський центр професійного розвитку педпрацівників | Просмотров: 553 | Добавил: znamosvita | Дата: 09.07.2021 | Комментарии (0)

Онлайн-вікторина «Я – громадянин України»

 З метою формування в учнів національної свідомості, виховання глибокої поваги, любові до Основного Закону України та з нагоди відзначення у 
2021 році 25-ї річниці Конституції України, враховуючи провідну роль Основного Закону України для розвитку правової системи держави з 25 червня 2021 року по 30 червня 2021 року тривала онлайн-вікторина «Я – громадянин України». Учасникам вікторини було запропоновано дати відповідь на 24 запитання, які розкривали не тільки правові поняття, а й історичні аспекти розвитку держави. 
Найбільше балів набрали такі учасники: 
1. Селюков Роман Олександрович – навчально-виховний комплекс «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія»;
2. Боголєпова Дарія Миколаївна – навчально-виховний комплекс «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія»;
3. Калашник Владислав Сергійович – навчально-виховний комплекс «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія»;
4 ... Читати далі »

Категория: Міський центр професійного розвитку педпрацівників | Просмотров: 664 | Добавил: znamosvita | Дата: 06.07.2021 | Комментарии (0)

Освітній проект щодо захисту дітей в Інтернеті #stop_sexтинг

   До уваги керівників закладів освіти Знам’янської міської територіальної громади!
Сучасні діти вже народились в еру Інтернету і не знають життя без нього. Для них світ онлайн є невід’ємною частиною життя. Але як і у реальному житті, в Інтернеті є такі ж реальні загрози.
Згідно з результатами дослідження, що було проведено ProinsightLab у партнерстві з Уповноваженим Президента України з прав дитини та Міжнародною благодійною організацією "Служба порятунку дітей":
-         73% дітей ніколи не розкажуть дорослим про насилля, яке трапилось з ними в Інтернеті
-         кожна п’ята дитина в середній школі та близько 40% дітей старшої школи отримували запитання в Інтернеті про свої інтимні частини тіла.
-         кожна десята дитина середньої школи та кожен п’ятий в старшій школі отримували запити на надсилання своїх інтимних фото
-         кожен п’ятий учень середньої школи і 42% дітей старшої школи готові зустрітись з незнайомцем з Інтернету.
Тому важливо формувати у дітей обізнаність про те, якими є сексуальні ризики в Інтернеті, як їх запобігти та як діяти. 
З огляду на гостру актуальність зазначеної проблеми, просимо приєднатися до освітнього проекту щодо захисту дітей в Інтернеті #stop_sexтинг.
Матеріали для занять з дітьми, а також довідник для вчителів (“Рекомендації щодо онлайн-безпеки для педагогічних працівників”) та для батьків і вихователів (“Створюємо онлайн-простір разом з дітьми”) , можна знайти за ... Читати далі »

Категория: Міський центр професійного розвитку педпрацівників | Просмотров: 811 | Добавил: znamosvita | Дата: 30.06.2021 | Комментарии (0)

Поділитися
Форма входу
Пошук
ЗНО 2022
Протидія булінгу
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео

 


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2020р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz