Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2021 » Листопад » 06

Першість міста з баскетболу 5х5  серед команд учнів (юнаки) закладів загальної середньої освіти Знам’янської міської територіальної громади завершено

Сьогодні, 05 листопада 2021 року, завершено проведення Першості міста з баскетболу 5х5 серед команд учнів (юнаки),
 старшої вікової ланки закладів загальної середньої освіти Знам’янської міської територіальної громади.
     За підсумками проведення відбіркових ігор, які тривали з 02 по 04 листопада 2021 року, визначилися команди закладів, які отримали право виборювати призові місця у фіналі змагань.
За результатами турнірної таблиці фінальних ігор Першості міста з баскетболу серед команд юнаків, маємо наступні результати:
І місце у напруженій боротьбі  протягом відбіркових та фінальних ігор, отримала команда учнів НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія», виборовши перемогу на фіналі  у команди учнів НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» (ІІ місце) з рахунком 38:36.
Почесне ІІІ місце, з рахунком 47:21, виборола команда Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 у команди Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 7, залишивши її на 4 місці.
... Читати далі »

Категория: Відділ освіти | Просмотров: 222 | Добавил: znamosvita | Дата: 06.11.2021 | Комментарии (0)