Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Главная » 2021 » Квітень » 21 » Гуртківці центру дитячої та юнацької творчості – учасники ІІ етапу Кубку області зі спортивного орієнтування
14:28

18 квітня 2021 року вихованці туристсько-краєзнавчого гуртка «Турист» центру дитячої та юнацької творчості (керівник Петро Швайка), взяли участь у II етапі Кубку області зі спортивного орієнтування, яке проходило біля села Осетняжка Великосеверінівської ОТГ.
     У II етапі Кубку приймало участь 30 команд з усіх куточків області та гості з інших областей, зокрема,  з міст: Миколаїв, Первомайськ та Кривий Ріг. Приємно зазначити, що вихованці гуртка є неодноразовими переможцями у змаганнях і мають певні здобутки та напрацювання.
Так і цього разу, під час проходження етапів змагань, наші вихованці, а саме: Щупка Аліна, виборола І місце  в індивідуальному заліку на етапі «Орієнтування на місцевості», в категорії Д-12 та Гаджахмєдова Маргарита, виборола ІІ місце в  індивідуальному заліку на етапі «Орієнтування на місцевості», в категорії Д-14. Тихонов Владислав виборов III місце  в індивідуальному заліку, в категорії Ч-14. В загальному заліку команда отримала 150 балів. Вітаємо зі здобутками  в ІІ етапі Кубку області зі спортивного орієнтування учасників туристсько–краєзнавчої команди «Турист» та керівника Петра Швайку.
Змагання тривають, попереду на учасників команди чекають нові етапі змагань з новими завданнями. Бажаємо успіхів, здобутків та звершень!

Категория: КДЮСШ | Просмотров: 463 | Добавил: znamosvita | Рейтинг: 5.0/1