Четвер, 24.01.2019, 17:00
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Главная » 2018 » Грудень » 10 » ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства та англійської мови
16:09
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства та англійської мови

Про ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
з правознавства та англійської мови

08 грудня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, в якій  взяли участь 22 учні закладів загальної середньої освіти міста. 
За рішенням журі переможцями та призерами стали:

9 клас:
-    І місце – Шеремет Станіслав, учень НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» (вчитель Філіпова С.М.); 
-    ІІ місце – Анголенко Станіслав та Лобанов Олег, учні НВК «Знам’янська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» (вчитель Філіпова С.М.),  Домбровьска Анастасія, учениця Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель Ребулес Я.В.);
-    ІІІ місце – Скрипка Назар, учень НВК «Знам’янська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» (вчитель Філіпова С.М.),  Дмітрієва Вікторія, учениця  НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Бевз Л.В.).

10 клас:
-    І місце – Омельяненко Ольга, учениця НВК «Знам’янська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» (вчитель Філіпова С.М.),  
ІІ місце – Плаксивий Володимир, Беденко Марина, учні НВК «Знам’янська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» (вчитель Філіпова С.М.),  
ІІІ місце – Гвоздик Олександра, учениця НВК «Знам’янська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» (вчитель Філіпова С.М.),   

11 клас:
-    ІІІ місце – Шамаль Дар’я, учениця НВК «Знам’янська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 3 - гімназія» (вчитель Бевз Л.В.),   
А 09 грудня 2018 року на базі навчально-виховних комплексів «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 - гімназія» відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. В ній взяли участь 34 учня закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти міста. 
Кращими, за рішенням журі, стали:

8 клас:
-    І місце – Веселова Владислава, учениця НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» (вчитель Макарова Г.В.);
-    ІІ місце – Скриннік Вікторія, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1  ім.Т.Г.Шевченка (вчитель Калюжна І.П.), Репенко Даниїл, учні НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Н.Кривич);
-    ІІІ місце – Біленко Артур, Тіщенко Тетяна, учні  НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчителі О.Кобець, Н.Кривич), Будяк Олексій, учень Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Прудка Л.С.);

9 клас
-    І місце – Пожар Ксенія, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель Рац О.В.), Нікітіна Анастасія, учениця НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» (вчитель Олефірова С.А.);
-    ІІ місце – Сокур Каріна, учениця НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Дем’яненко С.М.);
-    ІІІ місце – Вдовиченко Станіслав, учень НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Пащенко К.С.);

10 клас:
-    І місце – Нечепоренко Данило, учень НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» (вчитель Приходченко Т.А.);
-    ІІ місце – Ляшенко Поліна, учениця НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Дем’яненко С.М.);
-    ІІІ місце – Дубок Валерія та Лимаренко Олександр, учні НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» (вчителі Приходченко Т.А., Маслюкова В.В.);

11 клас:
-    І місце – Любушко  Марія, учениця НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Дем’яненко С.М.);
-    ІІ місце – Чайка Антон, учень НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» (вчитель Чайка О.М.), та Ткач Ольга, учениця НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 - гімназія» (вчитель Дем’яненко С.М.);
-    ІІІ місце – Резніченко Едуард, учень НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» (вчитель Чайка О.М.).

Вітаємо переможців і бажаємо нових творчих успіхів!

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 39 | Добавил: znamosvita | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
avatar
Поділитися
Форма входу
Пошук
Про освіту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2018р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz