Неділя, 16.12.2018, 21:42
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Главная » 2018 » Листопад » 23 » ІІ етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
12:09
ІІ етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ІІ етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

22 листопада 2018 року на базі навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської та студентської молоді, виховання шани до культури і традицій українського народу відбувся ІІ етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти міста Знам’янка, в якому взяли участь 133 учня.
За рішенням журі конкурсу визначено переможців. 

Серед учнів 3-го класу:
-    І місце – Іванюк Анна, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Свириденко Н.О.), Рябовол Олександр, учень  НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 - ліцей» (вчитель Руденко Т.В.);
-    ІІ місце – Доценко Марія, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 - ліцей» (вчитель Яндович Л.М.), Лісяна Інна, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Печонкіна М.А.), Литвин Софія, учениця Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Варавва Т.В.);
-    ІІІ місце - Устименко Таїсія, учениця Знам’янської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 1 ім.Т.Ш.Шевченка (вчитель Нікітіна Т.П.),  Ворона Юлія та Костюк Дар’я, учениці Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 (вчитель Резнікова Н.В.). 

Серед учнів 4-го класу:
-    І місце – Корецька Аліна, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» (вчитель Льовушкіна І.А.);
-    ІІ місце – Музика Аліса, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Г.Шевченка (вчитель Гончаренко Л.О.), Дронова Софія, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель Бондаренко О.І.);
-    ІІІ місце – Довгань Ярослав, учень НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Демченко Н.А.), Гончар Давид,  учень Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Шастін Н.Г.),  Шпаченко Єлизавета, учениця ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель Коротич Н.Т.), Носенко Каріна, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 7 (вчитель Степанова Л.А.).

Серед учнів 5-го класу:
-    І місце – Цанга Юліана, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Г.Шевченка (вчитель Дубок Т.В.), 
-    ІІ місце – Кулик Діана та Хрустюк Людмила, учениці Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 ім.Т.Шевченка (вчителі Дубок Т.В., Мережана Т.О.),
-    ІІІ місце – Ведута Ілля та Бодня Дмитро, учні НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчителі Петренко В.В., Кіпа О.О.), Миронов Тимур, учень Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Топчєєва Л.Г.).

Серед учнів 6-го класу:
-    І місце – Кривич Марина, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Кушкіна О.Є.), 
-    ІІ місце – Святий Павло, учень  НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Кушкіна О.Є.), Звіришина Софія, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Багно Я.А.), Бондар Артем, учень Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель Майданик А.О.), 
-    ІІІ місце – Язвенко Анастасія, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 ім.Т.Г.Шевченка (вчитель Дубок Т.В.), Шефер Крістіна, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 - ліцей» (вчитель Давидова Т.А), та Зубарєв Іван, учень Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель Нужний В.Д.)

Серед учнів 7-го класу:
-    І місце – Криниця Поліна, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Топчєєва Л.Г.), 
-    ІІ місце – Ратушна Крістіна, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель  Кубрак О.П.), 
-    ІІІ місце – Пояркова Дарія, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» (вчитель Щиголь Н.О.), Добродняк Вікторія та Степанова Юлія, учениці НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Кубрак О.П.).

Серед учнів 8-го класу:
-    І місце – Василенко Віра, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 7 (вчитель Чістякова О.О.), 
-    ІІ місце – Коваленко Ксенія, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 - ліцей» (вчитель Безик Л.О.), Лядський Дмитро, учень Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Багно Я.А.),
-    ІІІ місце – Беденко Анна та Скриннік Вікторія, учениці Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка (вчитель Мережана Т.О.), Тіщенко Тетяна,  учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія»  (вчитель Поліщук Н.М.).

Серед учнів 9-го класу:
-    І місце – Домбровська Анастасія, учениця  Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель Майданик А.О.),
-    ІІ місце – Шеремет Станіслав, учень НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» (вчитель Осадча Н.О.), 
-    ІІІ місце – Демчук Дар’я, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» (вчитель Осадча Н.О.), Вдовиченко Станіслав, учень НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія» (вчитель Кубрак О.П.), Пожар Ксенія,  учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель Нужний В.Д.).

Серед учнів 10-го класу:
-    І місце – Руденко Єлизавета, учениця  Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Багно Я.А.), 
-    ІІ місце – Дубок Валерія, НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» (вчитель Волкодав В.А.), Гончарова Єлизавета, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Поліщук Н.М.), 
-    ІІІ місце – Малінін Ігор,  учень НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Поліщук Н.М.).

Серед учнів 11-го класу:
-    І місце – Корнієць Дар’я, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Г.Шевченка (вчитель Мережана Т.О.),
-    ІІ місце – Приходченко Дар’я, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» (вчитель Ніколаєва О.В.), Любушко Марія, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія»  (вчитель Петренко В.В.), 
-    ІІІ місце – Корень Юрій, учень НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 - ліцей»  (вчитель Щиголь Н.О.), Савлук Ірина, учениця Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Топчєєва Л.Г.).

Учасниками  ІІІ (обласному) етапу конкурсу імені Петра Яцика стануть учениця 4 класу НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» Корецька Аліна, учениця 5 класу Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Т.Г.Шевченка Цанга Юліана, учениця 10  класу Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 Руденко Єлизавета.
Бажаємо їм нових творчих успіхів!

Дякуємо адміністрації навчально-виховного комплексу «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія » за підготовку в організації проведення конкурсу. 
 

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 121 | Добавил: znamosvita | Рейтинг: 5.0/4
Всего комментариев: 0
avatar
Поділитися
Форма входу
Пошук
Про освіту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2018р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz