Неділя, 16.12.2018, 21:43
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Главная » 2018 » Листопад » 20 » Відбулися предметні олімпіади
11:43
Відбулися предметні олімпіади

Вітаємо переможців!

17 та 18 листопада 2018 року на базі навчально-виховних комплексів «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» та «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, російської мови та літератури, французької мови.
В олімпіаді з математики взяли участь близько 50 учнів закладів загальної середньої освіти. За рішенням журі переможцями та призерами стали:
6 клас: 
-    І місце – Святий Павло, учень НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Хом’яченко Т.М.);
-    ІІ місце – Щупка Аліна – учениця НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» (вчитель Плюта Т.О.);
-    ІІІ місце розділили Маркін Ярослав, учень НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Хом’яченко Т.М.) та Соловйов Сергій, учень Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель             Ціпенко В.О.).
7 клас:
-    І місце – Мернов Дмитро, учень Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Ковальчук С.В.);
-    ІІ місце – Філоновський Артем, учень НВК «Знам’янська загальноосвітня школа         І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» (вчитель Руднєва О.В.);
-    ІІІ місце – Бем Максим, учень Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім.Т.Г.Шевченка (вчитель Лук’яненко Л.В.).
8 клас:
-    І місце з однаковою кількістю балів розділили Титяниченко Микита та Тіщенко Тетяна, учні НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчителі Пироженко Л.І.. Пишна О.І.);
-    ІІ місце – Василенко Віра, учениця Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 (вчитель Вербівська З.С.);
-    ІІІ місце – Філіпченкова Аліна, учениця НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» (вчитель Приходько С.В.) та Лядський Дмитро, учень Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Ковальчук С.В.).
9 клас:
-    Вдовиченко Станіслав, учень НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Хом’яченко Т.М.) та Домбровська Анастасія, учениця Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель        Брикова С.Г.);
-    Шевченко Михайло, учень Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Г.Шевченка (вчитель Таранець О.А.);
-    ІІІ місце – Полежай Павло, учень НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Хом’яченко Т.М.).
10 клас:
-    І місце – Руденко Єлизавета, учениця Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Ковальчук С.В.);
-    ІІ місце – Амбросова Тетяна, учениця НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» (вчитель Руднєва О.В.) та Таранець Валентин, учень Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Г.Шевченка (вчитель Швайка І.В.);
-    ІІІ місце – Дема Богдан та Лимаренко Олександр, учні НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» (вчитель Руднєва О.В.).
11 клас:
-    І місце – Корень Юрій, учень НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» (вчитель Орищенко В.П.);
-    ІІ місце – Демченко Костянтин, учень Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Г.Шевченка (вчитель Швайка І.В.);
-    ІІІ місце – Осауленко Дмитро, учень Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель Ціпенко В.О.). 
В олімпіаді з російської мови та літератури взяли участь учні з п’яти закладів загальної середньої освіти міста. Кращими серед них, за рішенням журі, стали: 
       9 клас:
-    І місце - Домбровьска Анастасія, учениця Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель Невкрита І.С.);
-    ІІ місце – Пожар Ксенія, учениця Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель Невкрита І.С.);
-    ІІІ місце – Косова Вікторія, учениця Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель Невкрита І.С.).
10 клас:
-    І місце – Малінін Ігор, учень  НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Грабовська С.О.);
-    ІІ місце – Калюш Вікторія, учениця Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Сторчева А.О.);
-    ІІІ місце – Золотухіна Олександра, учениця Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Сторчева А.О.).
11 клас:
-    Шамаль Дар’я, учениця  НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів   № 3 – гімназія» (вчитель Шевченко В.В.);
-    Ткач Ольга, учениця  НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Шевченко В.В.);
-    Патлай Олександра, учениця НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» (вчитель Сорокіна Г.Д.).

Вітаємо переможців і бажаємо нових творчих успіхів!

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 58 | Добавил: znamosvita | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
avatar
Поділитися
Форма входу
Пошук
Про освіту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2018р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz