Неділя, 16.12.2018, 21:42
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Главная » 2018 » Листопад » 16 » Підсумки конкурсу
14:25
Підсумки конкурсу

Про підсумки
ІІ етапу VІІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

15 листопада 2018 року на базі навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» відбувся ІІ етап ІХ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, до якого долучилися  74  учня 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста Знам’янка – шанувальників творчості Великого Кобзаря. 
Організаційно-методичний супровід організації та проведення конкурсу забезпечив методичний кабінет відділу освіти.
За результатами конкурсу та рішенням журі переможцями стали: 

5 клас:
-    І місце - Цанга Юліана, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Т.Шевченка  (вчитель Т.Дубок);
-    ІІ місце - Щуригін Анатолій, учень НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 - ліцей» (вчитель Н.Щиголь) та Акімова Анна, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель І.Ніколаєнко);
-    ІІІ місце розділили Хрустюк Людмила, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Т.Шевченка (вчитель Т.Мережана), Іванюк Аделія, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 - гімназія»  (вчитель В.Петренко) та Лахно Дар’я, учениця  Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель А.Майданик).

6 клас:
-    І місце - Шефер Крістіна, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 -  ліцей» (вчитель Т.Давидова);
-    ІІ місце - Панкрушина Кіра, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 -  ліцей» (вчитель Н.Осадча) та Святий Павло, учень НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 - гімназія» (вчитель О.Кушкіна);
-    Гребенщікова Анастасія, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 ім.Т.Г.Шевченка (ІІІ місце, вчитель Т.Мережана);
-    ІІІ місце - Нагаєць Юлія, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 -  ліцей» (вчитель О.Ніколаєва), Кривич Марина, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 - гімназія» (вчитель О.Кушкіна), Звіришина Софія, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Я.Багно) та Бондар Артем, учень  Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель А.Майданик).

7 клас:
-    ІІ місце - Тимофієва Дарина, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Л.Топчєєва) та Патрижна Вікторія, учениця  Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель А.Майданик);
-    ІІІ місце - Грозав Анастасія та Курись Анна, учениці Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Т.Г.Шевченка (вчителі Т.Мережана, Т.Дубок), Бронштейн Дмитро, учень Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 (Л.Топчєєва).


8 клас: 
-    І місце - Тіщенко Тетяна, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 - гімназія» (вчитель Н.Поліщук),
-    ІІ місце - Скриннік Вікторія, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Т.Г.Шевченка (вчитель Т.Мережана) та Веселова Владислава, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 -  ліцей» (вчитель Т.Давидова);
-    ІІІ місце - Божок Ангеліна, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Я.Багно).

9 клас:
-    І місце – Домбровська Анастасія, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель А.Майданик),
-    ІІ місце – Вдовиченко Станіслав, учень НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія» ( вчитель О.Кубрак), Пожар Ксенія, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель В.Нужний);
-    ІІІ місце – Скрипай Анастасія, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель І.Михайленко). 

10 клас:
-    І місце – Руденко Єлизавета, учениця Знам’янсько ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Я.Багно),
-    ІІ місце – Малінін Ігор, учень НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Н.Поліщук);
-    ІІІ місце – Зіноватна Олександра, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 -  ліцей» (вчитель В.Волкодав).

11 клас:
-    ІІ місце – Корнієць Дар’я, учениця  Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 ім.Т.Г.Шевченка  (вчитель Т.Дубок),
-    ІІІ місце – Шамаль Дар’я та Любушко Марія, учениці НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель В.Петренко).

Вітаємо переможців та бажаємо нових творчих успіхів!

Дякуємо адміністрації навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» за підготовку в організації та проведення конкурсу. 

О.Ліпінська, завідувач методичного кабінету відділу освіти
 

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 50 | Добавил: znamosvita | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
Поділитися
Форма входу
Пошук
Про освіту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2018р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz