П`ятниця, 23.03.2018, 05:37
Вітаємо Вас, Гість


Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Главная » 2017 » Лютий » 17 » Відкритий лекторій в рамках проекту «Всеукраїнська мобільна студія популярної науки і техніки»
16:38
Відкритий лекторій в рамках проекту «Всеукраїнська мобільна студія популярної науки і техніки»

Відкритий лекторій в рамках проекту «Всеукраїнська мобільна студія популярної науки і техніки»

Сучасне українське суспільство потребує фахівців, які володіють дослідницькими уміннями в розв’язанні практичних завдань.

Однією з форм роботи з творчо обдарованою молоддю є Мала академія наук України, що є структурною складовою системи позашкільної освіти, яка сприяє виявленню здібностей, обдарувань, і самовизначенню та реалізації учнів шляхом залучення їх до пошукової, експериментальної, дослідницької роботи в різних галузях науки і техніки.

Саме з такою метою, за сприяння  народного депутата України Олеся Станіславовича Довгого, 17 лютого 2017 року на базі НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія» було проведено відкритий лекторій в рамках проекту «Всеукраїнська мобільна студія популярної науки і техніки».

Для 150 учнів міста Знам’янка та Знам’янського району було проведено інтерактивні лекції і практичні заняття з демонстрацією експериментів «Як змінюють світ сучасні матеріали та технології», «Фізика унікальних властивостей наносвіту», демонстрації «Харчова експертиза та якість води».

Лекції для учнів провели: Лобода Петро Іванович, член-кореспондент Національної академії Наук України, декан інженерно-фізичного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», доктор технічних наук, професор; Зауличний Ярослав Васильович, завідувач кафедри металознавства та термічної обробки інженерно-фізичного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», доктор технічних наук, професор; Шаповалов Євгеній Борисович, молодший науковий співробітник відділу створення навчально-тематичних систем знань Національного центру «Мала академія наук України».

Під час лекторію  було роз’яснено питання про актуальні дослідження в області матеріалознавства. Було зроблено акцент на практичних аспектах нових матеріалів та технологій, їх ключові ролі в житті людини, екології планети. За допомогою біохімічних методів учасники лекторію мали змогу перевірити натуральність харчових продуктів та зробити аналіз якості соків. Крім того, лектори відповіли на всі питання, що виникали у учнів під час заходу, а також запросили усіх бажаючих учнів до вступу на навчання у «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського».

Проект «Всеукраїнська мобільна студія популярної науки і техніки» надав додаткові можливості в одержанні і поглибленні знань та створенні умов для росту та формування цінності інтелектуальної творчості наших учнів.

 

Заступник начальника відділу освіти

Н.Черкас

Категория: Міськво | Просмотров: 172 | Добавил: znamosvita | Рейтинг: 3.4/5
Всего комментариев: 0
avatar
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz