Вівторок, 24.04.2018, 12:32
Вітаємо Вас, Гість


Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 3
Користувачів: 1
znamosvita

Главная » 2017 » Лютий » 15 » Ваше здоров’я у ваших руках
08:40
Ваше здоров’я у ваших руках

Ваше здоров’я у ваших руках

Велике занепокоєння викликає високий рівень захворюваності підлітків внаслідок вживання алкогольних напоїв і наркотичних та інших речовин.

Значного поширення набуло паління тютюну: частка молоді, яка регулярно палить, становить 75% серед чоловіків та 18% серед жінок.

Уживання психотропних речовин у підлітковому віці завжди є наслідком соціальної дезадаптації. Результати багатьох досліджень дають змогу зробити висновок, що деяким підліткам притаманна особистісна схильність до вживання психотропних речовин. У несприятливих умовах ця схильність актуалізується, наслідком чого є виникнення потягу до тютюну, алкоголю та наркотичних речовин, що неминуче призводить до захворювань. Проте, цьому можна запобігти, якщо особистісна схильність підлітка до вживання психотропних речовин виявлена вчасно і йому надана своєчасна кваліфікована психологічна допомога.

У такий ситуації особливу роль у профілактиці негативних звичок дітей і підлітків має відігравати загальноосвітня школа.

Мною, медичною сестрою ЗШ І-ІІІ ст. №7,в рамках Тижня здорового способу життя, було проведено захід, спрямований на формування в підростаючого покоління орієнтації на здоровий спосіб життя. Під час занять розширилися й поглибилися знання щодо шкідливості вживання психоактивних речовин та можливих шляхів подолання шкідливих звичок. Сформувалося чітке ставлення до різних форм узалежнень, покращилося ставлення до себе, з’явилася віра у власні сили.

Корж В.А

медична сестра ЗШ І-ІІІ ст. №7

Категория: ЗШ №7 | Просмотров: 73 | Добавил: znamosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz