Вівторок, 24.04.2018, 12:20
Вітаємо Вас, Гість


Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
znamosvita

Главная » 2017 » Січень » 16 » Атестаційний період продовжується…
13:17
Атестаційний період продовжується…

Атестаційний період продовжується…

Розуміння того, що основна стратегія діяльності освітнього закладу  має бути зосереджена на забезпеченні неперервної освіти педагогічних працівників, підвищенні їх освітнього, ділового та загальнокультурного  рівня, вимагає  впровадження нових підходів до атестаційної оцінки рівня професійної діяльності педагогів з дотриманням нормативно-правових засад атестаційного процесу.

Для забезпечення належного рівня гласності, інформованості, об’єктивності атестації  в  Знам’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7  відбулось розширене засідання атестаційної комісії на якій вчителі, що  проходять чергову атестацію в 2016/2017 навчальному році, прозвітували про свої напрацювання, досягнення та про найближчі до виконання плани.

Гарним початком засідання була відеопрезентація  вчителя початкових класів Іваненко І. І. з якою вона виступала на міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»  в номінації «Початкова школа» та виборола І місце, з чим її всі привітали. Інна Іванівна продемонструвала матеріали, які вона підготувала до конкурсу, поділилась з присутніми про те, які психолого-педагогічні знання треба мати, щоб пройти теоретичний тур.

Мухіна А. О. також презентувала свої досягнення у вигляді теоретичного матеріалу:  з чого складається  робота шкільного  психолога та показала фотографічний калейдоскоп з великої кількості проведених нею виховних, позакласних заходів.

Вчитель біології  Дубровська Г. М.,  зупинилась на останньому відкритому уроці, який був проведений в рамках міського методичного об’єднання вчителів біології і хімії, на акції, яка була організована нею разом з психологом Мухіною А. О. до Всесвітнього Дня підтримки хворих на ВІЧ та СНІД-інфекцію.

Вчитель української мови і літератури Чістякова О. О. познайомила присутніх з тим, як вона залучає учнів до участі в конкурсах різного рівня, які досягнення має.

 Вчителі Власова Л. В.. Темна А. П. розповіли про те, як вони працюють над методичною проблемою, зокрема вчитель географії Темна А.П. поділилась враженнями від останньої поїздки в м. Київ.

Голова атестаційної комісії Корж Р. О. коментувала кожний виступ, підкреслювала позитивні моменти і вказувала, над чим ще треба працювати кожному з атестуючих. Завірила, що атестаційній комісії легко буде працювати, коли в кваліфікаційній характеристиці будуть показані  досягнення, високий рівень знань учнів, що дасть змогу об’єктивно визначити рівень кваліфікаційної категорії чи педагогічного звання.

Заступник директора з НВР 

Ярова В. І.

Категория: ЗШ №7 | Просмотров: 143 | Добавил: znamosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz