19:00
«Козацький гарт»

22 листопада 2016 року у спортивному залі НВК «Знам’янська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №3- гімназія було проведено ІІ тур фізкультурно - оздоровчого патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт».

У спортивному заході брали участь шість збірних команд шкіл міста, загальна  кількість учасників склала 72 учня.

Учасники змагалися у чотирьох видах випробувань:  човниковий біг 4х9 метрів,  стрибки у довжину з місця, стрибки через скакалку за 30 секунд (дівчата) та  перетягування канату (хлопці).

В 2016/2017  навчальному  році команди усіх шкіл добре підготувалися до змагань, про що свідчить  підсумковий результат.

Перемогу у фестивалі виборола команда НВК №3-гімназія, ІІ місце посіла команда НВК №2-ліцей , рівну кількість очок отримали та поділили між собою 3-4 місце команди ЗШ І-ІІІ ступенів №1 та ЗШ І-ІІІ ступенів №6, 5місце посіла команда ЗШ І-ІІІ  №4, шосте місце  команда  ЗШ І-ІІІ №7.

Кращі результати в окремих видах випробувань показали команди :

• стрибки у довжину з місця –  команда НВК №2-ліцей;
  • човниковий біг, стрибки через скакалку, перетягування канату (хлопці) –  команда НВК №3-гімназія.

Переможців та призерів фестивалю «Козацький гарт»  нагороджено грамотами   міського відділу освіти, які вручив головний спеціаліст  відділу освіти В.Мурга.

Головний секретар змагань, вчитель фізичної культури НВК «ЗШ І-ІІІ ст.№3-гімназія»