Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Главная » 2016 » Листопад » 22 » Перемога в змаганнях зі спортивного орієнтування
17:40
Перемога в змаганнях зі спортивного орієнтування

Знам’янські школярі здобули перемогу в змаганнях зі спортивного орієнтування

У лісовому масиві біля м. Знам’янка 20 листопада пройшов VІ Кубок області зі спортивного орієнтування в заданому напрямку, в якому, окрім інших, взяла участь команда ГО «Туристично-краєзнавчий клуб «Чорнолісся» ім. В. Голого». До її складу увійшли учні 4-9 класів НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів №3 – гімназія» на чолі з головою організації Валерієм Корчагіним.

Спортивний захід проходив за підтримки Комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді». Учасники VІ-го Кубку області змагалися у різних вікових категоріях.  Знам’янська команда школярів здобула перемогу у наступних категоріях: ІІ місце у віковій категорії чоловіки (далі  в.к.ч. ) 12 років – Павло Корчагін, ІІ місце у в.к.ч. 14 років – Денис Калюжний, І місце у в.к.ч. 14 років – Микита Колєсник. Крім нагородження кращих VІ Кубку області, відбулось визначення переможців за загальним рейтингом. Тобто, підсумовуючи результати попередніх змагань, визначили найкращих, одним з них став Антон Стрілець, учень 7-Б класу, який посів ІІІ місце. Також учні, які вперше потрапили на такий вид змагань, мали змогу пройти навчання зі спортивного орієнтування в заданому напрямку.

Категория: НВК №3 | Просмотров: 347 | Добавил: znamosvita | Рейтинг: 5.0/1