Середа, 25.04.2018, 12:48
Вітаємо Вас, Гість


Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Главная » 2016 » Квітень » 28 » Чорнобильська трагедія – біль всієї України
08:55
Чорнобильська трагедія – біль всієї України

Чорнобильська трагедія – біль всієї України

  26 квітня 1986 року... Була весна – квітуча, напоєна запахами землі і нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ.

   30 років минуло після страшної події, яка вразила весь світ. Відгомін цієї катастрофи століття ще довго буде  ятрити душі людей, а її наслідки ще не раз торкнуться людини.

  Чорнобильська трагедія пройняла всі сфери життя – від академічної науки до побуту людського життя. Найбільшу небезпеку, зв'язану з аварією представляло те, що, руйнування реакторної зони викликало викид в атмосферу і на територію ЧАЕС великої кількості радіоактивних деталей, графіту, ядерного палива. 

  Через аварію на ЧАЕС було знищено цілий етнокультурний регіон. 130 тисяч - стільки людей назавжди покинули свої домівки. Через несвоєчасну евакуацію населення усі люди отримали дози радіації, які перевищували допустиму норму у десятки разів. Скільки з них померло чи мають проблеми зі здоров’ям - невідомо, дослідження на ці теми не проводились.

   Близько 2 мільйонів людей і зараз проживають у забруднених радіацією районах України та інших держав.

  Наслідки Чорнобильської катастрофи особливо руйнівно вплинули на здоров’я людей, екологічний і економічний стан України, для якої чорнобильська проблема сьогодні є однією з визначальних, і від успішного розв’язання якої значним чином залежить як сьогодення держави, так і її майбутнє.

   Практично  вся територія України тією чи іншою мірою підпала під вплив наслідків Чорнобильської катастрофи.

   В Знам’янській ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 проведено ряд заходів, які присвячені 30-річчю аварії на ЧАЕС. Під час лінійки ̎ Чорнобильська трагедія – біль всієї України ̎ учні 5-11 класів здійснили екскурс у минуле та сьогодення зони відчуження, дізнались про причини та наслідки грандіозної катастрофи. Присутні ознайомились з сучасним станом забрудненої території та наслідками дії радіації.

   Учні 7-9 класів переглянули документальні відео факти аварії.

  Представники 10-11 класів Морговський Богдан (І місце) та Безпала Марина (ІІІ місце) стали переможцями міського конкурсу тематичного дитячого малюнку до відзначення 30-ї роковини Чорнобильської катастрофи.

 

 

Заступник директора з виховної роботи

О.Соколова

Категория: ЗШ №4 | Просмотров: 232 | Добавил: znamosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz