Четвер, 22.03.2018, 21:44
Вітаємо Вас, Гість


Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
nataliya_vasilenko_2012

Главная » 2015 » Березень » 2 » Методичне об'єднання вчителів-логопедів в ДНЗ №8
16:43
Методичне об'єднання вчителів-логопедів в ДНЗ №8

26 лютого 2015 року в ДНЗ №8 "Світлячок" було проведено міське методичне об'єднання вчителів-логопедів на тему "Використання нетрадиційних методів корекційного впливу в роботі з дітьми, які мають ЗНМ".

Свою роботу показала вчитель-логопед ДНЗ №8 Ладожинська Л.К. На методичному об'єднанні були присутні: керівник – вчитель-логопед Федунець І.О., голова ПМПК відділу освіти Знамянської міської ради – Білоконь Н.В., методист з дошкільного виховання міськво – Скляровська Л.Д., завідувачка ДНЗ №8 Клименко С.Г., логопеди – Філіпова В.О., Лантух В.І., Бондаренко В.І., Угренович О.І., Демченко Н.М.

По темі методичного об'єднання була підготовлена змістовна доповідь. Присутні відмітили, що заняття "Подорож до Золотої рибки" було проведено на високому методичному рівні. Діти, немов би побували в чарівній казці. Велика робота була проведена логопедом Ладожинською Л.К. за підтримки музичного керівника Паніної Г.А., вихователів Вороніної О.П., Крамаренко І.Л. по оформленню казкових сюжетів. В занятті були використані ефективні форми, методи і прийоми навчання, що сприяли підвищенню у дітей пізнавального інтересу, ефективності навчального процесу. Були використані такі інноваційні технології: ІКТ, музикотерапія, ізотерапія, казкотерапія та ін. Діти показали знання і уявлення про навколишній світ, активізували і розширили словник, розвили зв'язне мовлення, мовленнєві уміння і навички, які повинні бути засвоєні дітьми на данному віковому етапі.

Діти були зацікавлені заняттям, не були перевтомлені, завдання чергувалися і були цікавими. Присутні дали високу оцінку проведеній роботі. Так як своєчасне і повноцінне формування мовлення це – основна умова успішного виховання та навчання.

Категория: ЗДО №8 | Просмотров: 311 | Добавил: yura_ambrosoff | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz