Субота, 24.03.2018, 21:50
Вітаємо Вас, Гість


Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Главная » 2014 » Грудень » 22 » Про роботу із зверненнями громадян
15:06
Про роботу із зверненнями громадян

На виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" та розпорядження міського голови від 22 січня 2010 року №20 "Про внесення змін до розпорядження міського голови "Про забезпечення виконання в місті Знам’янці Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109", наказу управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації №517 від 26.12.2011 "Про стан розгляду скарг і громадян", керуючись ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", відділ освіти виконавчого комітету міської ради інформує про проведену роботу із зверненнями громадян. Відділом розроблені відповідні заходи по забезпеченню реалізації громадянами конституційного права на звернення, які затвердженні начальником відділу 22.02.2010 року. Посилено контроль за дотриманням вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян, за прийомом і опрацюванням документів та своєчасною підготовкою відповідей на звернення громадян.

Дане питання розглянуто на нараді та колегії керівників закладів освіти міста в квітні та жовтні 2014 року. Проаналізовано стан розгляду звернень за минулий рік.

В IV кварталі 2014 року відділ освіти приділяв належну увагу роботі із зверненнями громадян, особливо категорійних, сприяючи захисту їх прав та законних інтересів. Всі заяви реєструються у відповідній картотеці, уважно вивчаються у встановлені строки, вчасно надсилаються вичерпні та обгрунтовані відповіді заявникам.

За підсумками ІУ кварталу 2014 року надійшло – 34 звернення, розглянуто та вирішено по суті 32 звернення, 2 - в стані вирішення.

Порушені питання у зверненнях громадян:

  • про порушення температурного режиму в ДНЗ №№2,6,7,8, ЗШ №3 – 23 звернення;
  • про відключення електроенергії в ДНЗ №№2,7,8 - 5 звернень;
  • про збирання батьківських коштів на придбання учнівських парт у НВК - 1 звернення;
  • запит про розмір фонду заробітної плати вчителів НВК на 2014/2015 р. для визначення розмірів доплат і премій – 1 звернення;
  • оплата праці педпрацівників НВК – 1 звернення;
  • про можливість перебування учениці 1 класу НВК в ДНЗ на період зимових канікул - 1 звернення.

На особистому прийомі у начальника відділу освіти побувала 1 особа по питанню розподілу навантаження бібліотекарів НВК. Звернення задовільнено.

Значна увага керівників відділу освіти та шкіл приділяється роз’ясненню тих чи інших нагальних проблем, що виникають в закладах освіти.

Відділом освіти забезпечується висвітлення роботи зі зверненнями громадян в місцевій газеті та на Інтернет-сайтах міста, відділу освіти, закладів, надання роз'яснень і консультацій з найактуальніших проблем освіти та питань, які порушують громадяни у своїх зверненнях та узагальнених відомостей про організацію роботи зі зверненнями громадян і результати вирішення порушених у них питань.

Практикуються виїзні прийоми керівників відділу освіти у віддалених закладах міста, зустрічі з трудовими, педагогічними колективами та батьками вихованців.

Категория: Міськво | Просмотров: 226 | Добавил: yura_ambrosoff | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz