Четвер, 20.07.2017, 20:36
Вітаємо Вас, Гість


Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Главная » 2014 » Листопад » 24 » Про участь учнів 7-11 класів загальноосвітніх шкіл м.Знам'янки у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики
13:34
Про участь учнів 7-11 класів загальноосвітніх шкіл м.Знам'янки у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики

22 листопада 2014 року на базі Знам'янської ЗШ І-ІІІ ступенів №3 відбулася Всеукраїнська олімпіада з фізики (другий етап) для учнів 7-11 класів.

В ній взяли участь 41 учень загальноосвітніх шкіл міста.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики стали:

серед учнів 7 класів:

  • Гребенщиков Микита Андрійович, учень 7-А класу Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст. №1 ім. Т.Г.Шевченка, зайняв І місце (вчитель Лук'яненко Л.В.);
  • Мартиненко Владислав Юрійович, учень 7-А класу Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст. №1 ім. Т.Г.Шевченка, зайняв І місце (вчитель Лук'яненко Л.В.);
  • Кочубей Марина Сергіївна, учениця 7-А класу НВК, зайняла ІІ місце (вчитель Руднєва О.В.);
  • Андрієнко Єлизавета Олегівна учениця 7-Б класу Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст. №3, зайняла ІІІ місце (вчитель Клименко О.В.);
  • Буглак Дмитро Сергійович, учень 7 класу Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст. №7, зайняв ІІІ місце (вчитель Кондратюк О.В.);

серед учнів 8 класів:

  • Яковлєва Надія Сергіївна, учениця 8 класу Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст. №1 ім. Т.Г.Шевченка, зайняла І місце (вчитель Лук'яненко Л.В.);
  • Боброва Анна Дмитрівна, учениця 8 класу Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст. №1 ім. Т.Г.Шевченка, зайняла ІІ місце (вчитель Лук'яненко Л.В.);
  • Полежай Максим Дмитрович, учень 8-А класу НВК, зайняв ІІІ місце (вчитель Руднєва О.В.);
  • Михеєва Дар'я Сергіївна,учениця 8 класу Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст. №6, зайняла ІІІ місце (вчитель Полежай Д.П.);

серед учнів 9 класів:

  • Апанасевич Богдан Віталійович, учень 9 класу Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст. №1 ім.Т.Г.Шевченка, зайняв І місце (вчитель Лук'яненко Л.В.);
  • Амброс Всеволод Володимирович, учень 9-В класу Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст. №3, зайняв ІІ місце (вчитель Клименко О.В.);
  • Хомич Денис Юрійович, учень 9-Б класу НВК, зайняв ІІІ місце (вчитель Плюта С.М.); - Шмуратова Катерина Володимирівна, учениця 9-Б класу Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст. №6, зайняла ІІІ місце (вчитель Полежай Д.П.);

серед учнів 10 класів:

  • Мартинова Марина Олегівна, учениця 10-А класу Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст. №3, зайняла ІІ місце (вчитель Григорьєва Н.П.);

серед учнів 11 класів:

  • Яковлєва Катерина Сергіївна, учениця 11 класу Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст. №1 ім. Т.Г. Шевченка, зайняла І місце (вчитель Лук'яненко Л.В.);
  • Лемешко Олександр Юрійович, учень 11-Б класу НВК, зайняв ІІ місце (вчитель Руднєва О.І.);
  • Крупський Богдан Анатолійович, учень 11-А класу Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст. №3, зайняв ІІІ місце (вчитель Григор'єва Н.П);

Зазначені учні-переможці ІІ етапу олімпіади за рішенням оргкомітету та журі направлені на ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, яка відбудеться у лютому місяці 2015 року.

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 222 | Добавил: yura_ambrosoff | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz