Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики - 11 Листопада 2014 - Відділ освіти м.Знам'янка
Понеділок, 20.02.2017, 22:00
Вітаємо Вас, Гість


Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Главная » 2014 » Листопад » 11 » Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики
16:25
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

8 листопада 2014 року на базі ЗШ І-ІІІ ступенів №3 відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з математики. Всього взяло участь в олімпіаді 69 учнів із шести загальноосвітніх навчальних закладів міста. За рішенням оргкомітету та журі переможцями визнано:

І місце:

  • Амбросова Тетяна, учениця 6-Б класу НВК (вчитель О.Руднєва);
  • Крук Олександр, учень 6-А класу ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Шевченка (вчитель І.Швайка);
  • Криса Катерина, учениця 7-А класу ЗШ І-ІІІ ступенів №4 (вчитель О.Соколова);
  • Меднов Артем, учень 7-Г класу ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Л.Пироженко);
  • Яковлєва Надія, учениця 8 класу ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Шевченка (вчитель П.Швайка);
  • Хомич Денис, учень 9-Б класу НВК (вчитель С.Приходько);
  • Помешкіна Ірина, учениця 10-А класу НВК (вчитель С.Приходько);
  • Борзих Владислав, учень 11-Б класу НВК (вчитель В.Орищенко);
  • Волкова Дар'я, учениця 11 класу ЗШ І-ІІІ ступенів №6 (вчитель С.Брикова);

ІІ місце:

  • Бондаренко Данило, учень 6-Бкласу ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Л.Пироженко);
  • Гайналій Анастасія, учениця 7-Б класу НВК (вчитель Т.Ніколенко);
  • Гребенщиков Микита, учень 7-А класу ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Шевченка (вчитель О.Полікарпова);
  • Тищенко Максим, учень 8-Акласу ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель О.Подвиженко);
  • Міхєєва Дар'я, учениця 8-А класу ЗШ І-ІІІ ступенів №6 (вчитель І.Гвоздєва);
  • Костюкевич Катерина, учениця 9-Б НВК (вчитель С.Приходько);
  • Омельченко Єлизавета, учениця 10-А класу (вчитель С.Приходько);
  • Рябуха Владислав, учень 11 класу ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Шевченка (вчитель І.Швайка);

ІІІ місце:

  • Котяк Єлизавета, учениця 6-Б ЗШ І-ІІІ ступенів №4 (вчитель С.Ковальчук);
  • Бодня Валерія, учениця 6 класу ЗШ І-ІІІ ступенів №7 (вчитель З.Вербівська);
  • Корень Юрій, учень 7-А класу НВК (вчитель В.Орищенко);
  • Каракаш'ян Данил, учень 8-В класу ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель О.Пишна);
  • Шпаченко Анастасія, учениця 8-А класу НВК (вчитель Т.Плюта);
  • Шфетка Анна, учениця 9-Б класу НВК (вчитель С.Приходько);
  • Амброс Всеволод, учень 9-В класу ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель О.Пишна);
  • Яресько Євген, учень 10-В класу НВК (вчитель Т.Плюта);
  • Протівцев Сергій, учень 10 класу ЗШ І-ІІІ ступенів №6 (вчитель В.Ціпенко);
  • Пальчуненко Руслана, учениця 11-Б класу НВК (вчитель В.Орищенко).
Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 221 | Добавил: yura_ambrosoff | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz