Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури - 4 Листопада 2014 - Відділ освіти м.Знам'янка
Субота, 25.03.2017, 23:43
Вітаємо Вас, Гість


Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Главная » 2014 » Листопад » 4 » Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
10:09
Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

1 листопада 2014 року на базі НВК "Знам'янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей" відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Всього взяло участь 52 учні з шести загальноосвітніх навчальних закладів міста. За рішенням оргкомітету та журі олімпіади переможцями визначено:

І місце:

  • Анастасієва Віолета, учениця 7-А класу ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Шевченка (вчитель Т. Дубок);
  • Посторонко Анатолія, учениця 9-В класу ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель О.Кушкіна);
  • Мартинова Марина, учениця 10-А класу ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель О.Кубрак);
  • Яковлєва Катерина, учениця 11 класу ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Шевченка (вчитель Т. Дубок);
  • Волкова Дар'я, учениця 11 класу ЗШ І-ІІІ ступенів №6 (вчитель А.Майданик);
  • Василенко Роман, учень 11-Б класу ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Н.Поліщук);

ІІ місце:

  • Корнієць Дар'я Олегівна, учениця 7-Б класу ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Шевченка (вчитель Т.Мережана);
  • Яковлєва Надія, учениця 8 класу ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Шевченка (вчитель Т. Мережана);
  • Дементієнко Тетяна, учениця 9-В класу ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель О.Кубрак);
  • Омельченко Єлизавета, учениця 10- А класу НВК (вчитель В.Волкодав);

ІІІ місце:

  • Гребенщіков Микита, учень 7-А класу ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Шевченка (вчитель Т. Дубок);
  • Попович Маргарита, учениця 7-А класу ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель С.Давидова);
  • Боброва Анна, учениця 8 класу ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Шевченка (вчитель Т.Мережана);
  • Ратушна Анастасія, учениця 8-А класу ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель В.Петренко);
  • Бондаренко Анастасія, учениця 9 класу ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Шевченка (вчитель Т.Мережана);
  • Пучніна Дар'я, учениця 9-В класу НВК (вчитель Т. Давидова);
  • Гриценко Світлана, учениця 9-А класу ЗШ І-ІІІ ступенів №4 (вчитель Л.Топчеєва);
  • Пойда Анна, учениця 10-В класу НВК (вчитель Н.Осадча);
  • Петренко Марія, учениця 10-А класу ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель О.Кубрак);
  • Гребенюк Євгенія, учениця 9-А класу ЗШ І-ІІІ ступенів №4 (вчитель О.Міщенко);
  • Московець Дар'я, учениця 11-Б класу НВК (вчитель Т.Давидова).
Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 177 | Добавил: yura_ambrosoff | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz