Середа, 25.04.2018, 06:25
Вітаємо Вас, Гість


Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Главная » 2014 » Жовтень » 20 » Тиждень знань безпеки життєдіяльності та День цивільного захисту
08:36
Тиждень знань безпеки життєдіяльності та День цивільного захисту

З 13 по 17 жовтня в навчально-виховному комплексі пройшов Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему "Захист людини у надзвичайних ситуаціях" та День цивільного захисту, під час якого вся робота адміністрації закладу, кабінету виховної роботи, класних керівників, вчителів "Основ здоров'я", "Основ медичних знань" і "Захисту Вітчизни" була спрямована на формування в учнів свідомого та обов'язкового виконання встановлених правил безпеки у навчально-виховному процесі, безпечної поведінки під час надзвичайних ситуацій; виховання гуманного ставлення до людини, яка потрапила в біду; закріплення в учнів умінь щодо збереження та захисту здоров'я і життя у разі виникнення надзвичайних ситуацій, користування засобами індивідуального і колективного захисту, надання першої медичної само- та взаємодопомоги; практичного відпрацювання дій за планами реагування на надзвичайні ситуації.

Протягом Тижня відбулись бесіди щодо дій людини у надзвичайних ситуаціях, пройшов Єдиний радіоурок "Відпрацювання дій за сигналом оповіщення "Повітряна тривога".

Педагоги-орагнізатори Інна Неводнича і Анна Соколова обладнали інформаційний стенд "Що варто знати юнацтву у непростий час".

Учні 1-11 класів переглянули навчальний відеофільм "Дії в умовах загрози та виникнення надзвичайної ситуації".

Вчителями Данільченко Л.Б. і Каганковим П.А. проведені уроки-практикуми з "Основ медичних знань та "Захисту Вітчизни" на теми "Термічні ушкодження. Електротравми. Догляд за хворими", "Переломи. Перша допомога при переломах", "Медичне забезпечення на полі бою та в надзвичайних ситуаціях", "Засоби індивідуального захисту", "Надання першої долікарської допомоги".

16 жовтня у закладі відбувся Єдиний День Цивільного захисту, впродовж якого відбулось відпрацювання дій за сигналом оповіщення "Повітряна тривога" та заняття "Моделювання ситуацій та їх практичне відпрацювання щодо правил користування засобами індивідуального захисту, надання першої долікарської допомоги постраждалому".

Категория: НВК №2 | Просмотров: 234 | Добавил: yura_ambrosoff | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz