Вівторок, 24.04.2018, 08:50
Вітаємо Вас, Гість


Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Главная » 2014 » Лютий » 11 » A B C D E – англійську мову вчать малюки
17:11
A B C D E – англійську мову вчать малюки
Навчання малюків англійської мови віднесено до варіативного компонента Державного стандарту дошкільної освіти. Дошкільне навчання є підготовчим етапом в оволодінні англійською мовою. Навчання англійської мови в дошкільному закладі є системою спеціально організованої вихователем діяльності вихованців, що спирається на інтерес, активність дітей та вікові особливості.

В ДНЗ №8 "Світлячок" в групі "Калинка", вихователі Рогова В.Ю. та Крамаренко І.Л. проводять гурток під назвою "A B C D E – англійську мову вчать малюки".

Мета гуртка – розвивати навички розуміння англійської мови; розвивати навички говоріння; формувати позитивне ставлення до англійської мови, сприйняття її як ще одного засобу спілкування; сприяти повноцінному та різнобічному розвитку дитини; створювати сприятливі умови для оволодіння основами спілкування англійською мовою. Виховувати повагу до мови інших народів та їх культури.

Значне місце у навчанні дітей англійської мови посідає використання пісень, віршів та лічилок. Діти емоційніше сприймають римований текст, легше й міцніше запам`ятовують його. Під англійські пісеньки діти полюбляють співати хором, танцювати та робити зарядку. Римування і скоромовки допомагають малюкам швидше вивчити англійські слова, краще засвоїти вимову звуків та інтонацію.

Діти із задоволенням співають такі англійські пісеньки, як "Little Cat", "Good morning to you", "Happy birthday".

Вивчення англійської мови стане цікавим і більш ефективним, якщо в основу навчального процессу буде покладено прагнення дітей до ігрової діяльності, бажання спілкуватись у грі. Використання її на заняттях з англійської мови допомагає поглибити і закріпити знання та навички дітей, вчити активного спілкування та взаємодї з однолітками, створює на занятті невимушену атмосферу. Діти опанували такі ігри, як "Cat and Mouses", "Cat and Birds".

Свої знання діти закріплюють в інших видах діяльності таких, як ліплення, малювання, аплікація.
Категория: ЗДО №8 | Просмотров: 277 | Добавил: yura_ambrosoff | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz