П`ятниця, 27.04.2018, 10:24
Вітаємо Вас, Гість


Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 2
Користувачів: 1
znamosvita

Главная » 2013 » Вересень » 24 » Педагогічна рада
09:05
Педагогічна рада
В ДНЗ №8 "Світлячок" відбулась І педрада 2013-2014 н.р. за темою "Вектор наступності державних стандартів дошкільної та початкової освіти". На педраді була присутня методист з дошкільного виховання міськво Скляровська Л.Д. В своєму виступі вона подякувала педколективу за стабільну і творчу роботу, хорошу підготовку до нового навчального року та розкрила шляхи розвитку дошкільної освіти в місті на перспективу.

Так, вона вказала, що пріоритети та перспективи розвитку системи дошкільної освіти визначені Державною цільовою соціальною програмою розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року; новими соціальними ініціативами Президента України В.Януковича "Діти – майбутнє України" та Національним планом дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентноспроможня економіка, ефектна держава".

Наголосила, що успіху у вихованні та розвитку дошкільників, майбутніх громадян нашої держави, ми можемо досягти тільки завдяки спільній роботі дошкільного закладу з батьками. Проведенню багатопланової, цільової, різноформатної роботи з родинами, щоденному толерантному педагогічно виваженому спілкуванню з батьками.

Скляровська Л.Д. запевнила, що в місті й надалі буде продовжуватись робота по охопленню дітей дошкільного віку дошкільною освітою за рахунок відкриття ІІ корпусу в ДНЗ №7 на 90 місць; буде здійснюватись соціально-педагогічний патронат дітей, які не відвідують дошкільний заклад, створюватись консультпункти для батьків на базі діючих дошкільних закладів.

Завідуюча ДНЗ №8 Клименко С.Г. представила нового члена педагогічного колективу вихователя групи раннього віку Нікітіну Г.Ю. та вручила їй невеличкий сувенір. А Нікітіна Г.Ю. склала символічну педагогічну присягу на вірність професії.

Далі завідуюча Клименко С.Г. виступила з аналізом роботи ДНЗ за минулий навчальний рік, розкрила позитивні сторони роботи закладу, вказала на недоліки. Колектив закладу докладав багато зусиль на реалізацію поставлених в річному плані завдань по формуванню життєвої компетентності, екологічної свідомості вихованців через достатнє розвивально-ігрове середовище згідно вимог нової редакції Базового компонента дошкільної освіти, Базової програми "Я у Світі", програми розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт".

Річний план роботи, який представила методист Кучаєва В.В. дістав схвальну оцінку у педагогів та підтримку і був прийнятий одноголосно.

Далі Кучаєва В.В. познайомила присутніх з Інформативно-методичними рекомендаціями "Про організацію роботи в ДНЗ в 2013-2014 н.р.", були затверджені програми, за якими працюватиме дошкільний заклад в 2013-2014 н.р., розподіл занять, форма планування в ДНЗ.

За результатами огляду-конкурсу по підготовці до нового навчального року були вручені завідуючою Клименко С.Г. подяки.

З виступу старшої медсестри закладу Гуйван Л.В. щодо проведення літнього оздоровлення було прийнято рішення вважати роботу в літній період задовільною.
Категория: ЗДО №8 | Просмотров: 515 | Добавил: yura_ambrosoff | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz