Неділя, 22.04.2018, 12:28
Вітаємо Вас, Гість


Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Главная » 2013 » Травень » 16 » Методичне об'єднання вихователів групи раннього віку
11:35
Методичне об'єднання вихователів групи раннього віку
Ранній вік вчені називають "золотою порою" сенсорного виховання. Чим менше дитина, тим більше значення в її житті має чуттєвий досвід. Сенсорне виховання засобом дидактичних ігор постає, як необхідне доповнення в процесі ознайомлення дітей з сенсорними еталонами. На 2-3 рік життя дитина ще не зовсім готова до засвоєння сенсорних еталонів, у неї ще тільки починають накопичуватися уявлення про величину, форму, колір та інші властивості предметів, а нагромадження цих уявлень проходить через гру, через ігрові ситуації в які необхідно вносити такі цілі, завдання та вміння, які варто засвоїти дітям. Завдяки зацікавленості дітей у розвитку сюжету, співпереживання його героям, діти в активній пізнавальній діяльності освоюють прийоми групування і класифікації, явища відносин і залежностей між предметами за їх розміром, формою, кольором, розташуванням у просторі, визначають послідовність і результативність своїх дій, пізнають зачатки логіки.

Саме цю властиву тему "Використання дидактичних ігор для сенсорного розвитку дітей раннього віку" розглянули вихователі групи раннього віку на своєму методичному об'єднанні в ДНЗ №8 "Світлячок".

Учасникам методичного об'єднання було представлено слайд-шоу, використання дидактичних ігор в даному навчальному закладі, яке підготували вихователі Бєлугіна Ю.В., Турчина В.В., Турлюн О.М., Азімова Л.В. Різноманітні дидактичні ігри на розрізнення кольорів, величин, форми, інших властивостей предметів з використанням кришечок, прищіпок, мочалок, коробок та інших предметів допомогли вихователям наочніше уявити всю багатогранну сенсорно-ігрову діяльність.

Заняття "Весняна прогулянка до лісу", яке провели молодий вихователь Турлюн О.М. – "Білосніжка" та досвідчений вихователь Турчина В.В. – в ролі ведмедика продемонстрували якісну підготовку до заняття, велику зацікавленість дітей – "гномиків", та їхню позитивну налаштованість на заняття. Побудоване на ігровому матеріалі, зміна видів діяльності в ньому, багато гарних костюмів, різноманітного цікавого обладнання, вдале використання музики, фонограм співу пташок, шуму води, лісу, казкових персонажів сприяло тому, що воно пройшло на високому методичному рівні, принесло користь дітям.

Завдяки вдалому використанню ігрових прийомів діти отримали та закріпили перший досвід сенсорної культури.
Категория: ЗДО №8 | Просмотров: 569 | Добавил: yura_ambrosoff | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz