Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Головна » 2011 » Листопад » 15
12 листопада 2011 року в м.Кіровоград відбулась першість області з греко-римської боротьби.
Серед юнаків 1992-1994 р.н. (вага до 55 кг) перше місце посів Заверзаєв Олександр.
Серед юнаків 1995-1996 р.н. в наступних вагових категоріях призові місця здобули:
- до 54 кг - перше місце посів Бердер Ян;
- до 58 кг - друге місце посів Нікіфоров Максим;
- до 63 кг - друге місце посів Вартанов Кирил;
- до 69 кг - друге місце посів Луцик Вадим
Серед юнаків 1997-1998 р.н. призові місця здобули:
- до 47 кг - друге місце посів Марченко Ілля;
- до 59 кг - друге місце посів Дремлюжко Валентин;
- до 60 кг - друге місце посів Кадегроб Михайло
|
1-3 листопада 2011 року на чемпіонаті України серед кадетів в м.Мукачево (Закарпатська область) по Фізкультурно-спортивним товариствам Манін Владислав посів третє місце (бронзовий призер). Тренер - Клюка Ю.Г.
|
З метою підвищення загальної мовної культури та в рамках підготовки до відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка 12 листопада 2011 року на базі навчально-виховного комплексу "Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. В ньому взяли участь 53 учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. За рішенням оргкомітету та журі конкурсу, переможцями стали: І місце- Боброва Анна, учениця 5 класу ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Шевченка (вчитель Т.Мережана);
- Бондаренко Анастасія, учениця 6 класу ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Шевченка (вчитель Т.Мережана);
- Гриценко Владислав, учень 7класу ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Шевченка (вчитель Т.Мережана);
- Василенко Роман, учень 8 класу ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель В.Петренко);
- Кулікова Аліна, учениця 9 класу ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Шевченка (вчитель Т.Дубок);
- Коваль Тетяна, учениця 10 класу ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Шевченка (вчитель Т.Дубок);
- Делюрман Вікторія, учениця 10 класу ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Шевченка (вчитель Т.Мережана);
- Грачова Ксенія, учениця 11 класу ЗШ І-ІІІ ступенів №6 (вчитель В.Бабич);
ІІ місце- Біла Інна, учениця 5 класу НВК "Знам'янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей" (вчитель О.Ніколаєва);
- Тіщенко Іван
...
Читати далі »
|
|
|
|
| | |