Вівторок, 06.12.2022, 16:30
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2011 » Жовтень » 31
    Традиційно восени Будинок дитячої та юнацької творчості проводить конкурс "Осінні забави". Ця осінь не стала виключенням – 11 жовтня відбувся конкурс: цікаві завдання, добре підготовлені учасники і, зазвичайно ж, активна публіка, від оплесків якої на святі, здавалося, що й стіни дрижать.
    Ще одна важлива складова конкурсу – це відчуття свята. Незважаючи на те, що поважне журі у складі: Кічук Марії Олексіївни – заступника директора з виховної роботи ЗОШ №1, Маслюкової Вікторії Віталіївни – заступника директора з виховної роботи НВК ЗОШ №2 – ліцей, Москаленко Любові Іванівни – заступника директора з виховної роботи ЗОШ №3, Соколової Олени Миколаївни – заступника директора з виховної роботи ЗОШ №4, Самчук Тетяни Ігорівни – вчителя музичного мистецтва ЗОШ №4, дуже серйозно й відповідально ставило та рахувало бали, присуджувало призові місця – переможцями стали усі конкурсанти.
    У конкурсі було чотири завдання і 12 учасників, кожна школа направила свою пару, хлопчика і дівчинку, учнів 4-х класів. Перше завдання – презентація "Я – дитина козацького роду". Юні конкурсанти мали представитися і трохи розповісти про себе. Друге завдання – створення композиції з природного матеріалу «Вереснева фантазія». Журі мало змогу переглянути вироби, усі вони були дуже різні на вигляд, але однаково святкові. Третє завдання – історична розминка для дівчаток і хлопчиків, журі з'ясовувало, хто ж з учасників знає найкраще історію українського козацтва. Четверте – "Мій талант", тут не було жодних обмежень і рамок. Учасники показували усі свої таланти: співали, танцювали, демонстрували вироби, зроблені із бісеру, пластиліну, паперу та інших матеріалів.
    Всі конкурсанти: Ландарє ... Читати далі »
Категория: ЦДЮТ | Просмотров: 760 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 31.10.2011 | Комментарии (0)

    Початок нового навчального року для старшокласників міських загальнонавчальних закладів запам'ятається проведенням військово-спортивних змагань, організаторами яких виступили масовий відділ Будинку дитячої та юнацької творчості, Міський парламент дітей та Знам'янський міський спортивно-технічний клуб "Товариство сприяння обороні України". В змаганнях брали участь команди ЗОШ №№ 1,3,4,6,7 та НВК ЗОШ № 2-ліцею на чолі з викладчами військової справи.
    Зі словами привітань до учасників змагань звернувся Знам'янсько-Олександрівський військовий комісар – підполковник Балабуха С.С. Він наголосив, що військово-патріотичне виховання української молоді – одне з найважливіших завдань держави. А захищати Вітчизну – обов'язок кожного свідомого громадянина.
    Директор МСТК ТСО України В.Колебіденко відмітив, що ті знання і вміння, здобуті у змаганнях зі стрільби, володіння зброєю, метання гранати, фігурного водіння велосипеда та правил дорожнього руху обов'язково допоможуть юнакам та дівчатам у майбутньому.
    З метою профілактики дитячого травматизму в ДТП, першим етапом змагань було тестування на знання правил дорожнього руху. Відмінний результат показала команда ЗОШ №7. На етапі змагань з фігурного водіння велосипеда перемогу виборов Васьковський Іван (ЗОШ №3). Білий Дмитро (ЗОШ №7) найкраще впорався з розбіркою та збіркою автомата АК-47. Перемогу у стрільбі з пневматичної зброї здобув Завєрзаєв Олександр (ЗОШ №1). Найкраще продемонстрував силу своїх рук у змаганнях з метання гранати (1200 г!) Андрієнко В'ячеслав (ЗОШ №3).
&nbs ... Читати далі »
Категория: ЦДЮТ | Просмотров: 679 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 31.10.2011 | Комментарии (0)

    Сьогодні в Україні існує безліч невирішених соціальних проблем. Усвідомлення необхідності активної участі громадян і суспільства в їхньому подоланні відкриває нові можливості, а також сприяє розвиткові нових громадських ініціатив. Однією з найважливіших рис нашого часу є відродження руху, який залучає громадян до участі у зміні всіх сторін життя на краще, формування нових відносин у суспільстві, що в цілому сприятиме вирішенню багатьох проблем сьогодення. Волонтерство – так називається цей рух. Воно широко розвинене у світі й розглядається як глобальний процес об'єднання людей, які прагнуть зробити внесок на благо свого та світового співтовариства.
    На сучасному етапі розвитку суспільства волонтерство є невід'ємною частиною шкільного життя. Ця система сприяє становленню людини як активного члена своєї громади, а для школи це добра можливість соціалізації дитини та її громадського виховання.
    Так, в ЗШ I-III ст. №7 активом учнівського самоврядування створено волонтерський загін "Милосердя", який розробив і впроваджує програму "Допомога людям похилого віку". Головні принципи програми — безкорисливість і тривалість допомоги. Програма спрямована на допомогу людям похилого віку, самотнім, часто з різних причин забутим родичами, і які через це потребують опіки, підтримки. В ході реалізації даної програми учні школи привітали з днем людей поважного віку та надали допомогу по облаштуванню присадибних ділянок та прибиранню подвір'їв підопічним ветеранам ВВв акції "Зірка пам'яті" Єрохіній В.Ф., Козакову В.К., Бобровій М.І., Самофалову О.Н., Шилковій Н.В.
    Протягом вересня-жовтня в школі проведено акцію «Три овочі», під час якої учні приносили городину, а потім надавали допомогу тим, кому вона так потрібна. Адресну допомогу овочами отримали мешканці селища Остапова О.О., Севостьянова В.В., Онопа ... Читати далі »
Категория: ЗШ №7 | Просмотров: 598 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 31.10.2011 | Комментарии (0)

    Навчання дітей правилам безпечної поведінки є невід'ємною частиною виховання підростаючого покоління. Знаючи основні вимоги та маючи навики поводження в тій чи іншій надзвичайній ситуації, як в ранньому віці, так і в майбутньому, дитина не стане винуватцем їх виникнення і в будь-який час зможе допомогти та захистити як себе, так і оточуючих.
    З метою ознайомлення школярів із професією пожежного та вироблення практичних навичок поведінки в надзвичайних ситуаціях 20 вересня 2011 року було проведено громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
    В ході проведення акції учні Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7 мали змогу ознайомитись з пожежно-рятувальною технікою і обладнанням, яке використовується під час гасіння пожеж та при подоланні різноманітних надзвичайних ситуацій. У цікавій захоплюючій формі Пшеничний В.В. та інспектор СНПД Знам’янського РВ УМНС України в Кіровоградській області Крикун Н.Ю. розповіли учням, як діють оперативно-рятувальні наряди у випадку отримання повідомлень про пожежу чи іншу надзвичайну ситуацію, про те, наскільки від їх швидких та відпрацьованих дій залежить часом життя людей, їх добробут та спокій.
    Черговий караул продемонстрував дітям евакуацію потерпілого з другого поверху, оснащення автомобіля для виконання робіт з рятування людей, розгортання пожежного автомобіля для гасіння пожежі, відтворив гасіння умовної пожежі водою та піною.
    Рятівники продемонстрували спецодяг, розповіли про ті надзвичайні події, з якими їм довелося зустрітися в реальному житті.
    Під час розважальної частини акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» у своїх дитячих руках школярі змогли потримати пожежний рукав, приміряти протигаз та справжній костюм пожежників. При цьому в де ... Читати далі »
Категория: ЗШ №7 | Просмотров: 730 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 31.10.2011 | Комментарии (0)

     В усіх загальноосвітніх навчальних закладах міста, крім ЗОШ №3, завершились осінні канікули. Вони проводились у терміни, рекомендовані Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України: з 24 по 30 жовтня 2011 року.
     Учні загальноосвітніх навчальних закладів міста мали можливість відпочити від напруженої навчальної діяльності. Для них відповідно до планів роботи навчальних закладів був організований відпочинок, туристичні поїздки, екскурсії тощо.
     У зв'язку з необхідністю проведення ремонту технологічного обладнання індивідуальної модульної міні-котельні Міської аварійної служби, яка забезпечує теплом загальноосвітню школу №3, з метою забезпечення дотримання санітарно-гігієнічних вимог до організації навчально-виховного процесу розпорядженням Знам'янського міського голови та відповідним наказом начальника відділу освіти осінні канікули в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 були перенесені на період з 31 жовтня по 06 листопада 2011 року. Тож учні найбільшої школи нашого міста - ЗОШ №3, зараз перебувають на канікулах. Сподіваємось, що школа буде забезпечена теплом з 07 листопада і навчальні заняття будуть відновлені у теплих, затишних приміщеннях.

Заступник начальника відділу освіти Семенков М.В.
Категория: Міськво | Просмотров: 830 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 31.10.2011 | Комментарии (0)

    28 жовтня 2011 року в м.Кіровограді на базі КНТУ пройшла зональна зустріч з представниками Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти, щодо проведення ЗНО - 2012.
    У зустрічі взяли участь методист методичного кабінету, який відповідає за організацію та проведення ЗНО у місті, учні випускних класів та їх батьки, класні керівники, вчителі-предметники загальноосвітніх навчальних закладів міста.
    Учасники зустрічі мали нагоду дізнатися про організацію пробного тестування, реєстрація на яке розпочнеться з 01 по 30 листопада 2011 року на сайті ОРЦОЯО – www.test-center.od.ua – у розділі «Реєстрація на пробне тестування». У пробному тестуванні мають право взяти участь усі бажаючі, в тому числі учні 10 класів, де матимуть можливість на практиці ознайомитися з процедурою проведення ЗНО-2012, із змістом і формою тестових завдань з предметів, що цікавлять, з бланками відповідей та правилами їх заповнення та інструкцією щодо виконання тестів.
    Пробне тестування є платним для учасників і буде проводитися за кошти фізичних та юридичних осіб. Пройти пробне тестування можна тільки з двох предметів – кожний у різні дні, відведені для пробного тестування. Оплата проводиться для кожного предмету окремо та в разі неявки учасника кошти не повертаються (але він має право впродовж 3-х днів звернутися до відповідального за ПТ, й отримати примірник тестового зошита, бланки відповідей та правильні відповіді до завдань).

    Інформацію підготувала Стрілець В.В.

... Читати далі »
Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 829 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 31.10.2011 | Комментарии (0)

Поділитися
Форма входу
Пошук
ЗНО 2022
Протидія булінгу
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео

 


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2020р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz