№
з/п
|
Назва навчального предмета
|
ЗНЗ
|
Терміни
|
Кількість
годин
|
Вчитель-консультант
|
|
-
|
Українська мова
|
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
|
22.12. 2016 -
13.01.2017
|
9
|
Мережана Т.О.
|
-
|
Історія
|
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
|
01.12.2016 -
19.01.
|
7
|
Плющ Б.В.
|
-
|
Математика
|
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
|
18.12.2016 - 13.01.2017
|
10
|
Швайка І.В.
|
-
|
Географія
|
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
|
29.12.2016 –
24 .01.2017
|
9
|
Коваль С.С.
|
-
|
Хімія
|
ЗШ І-ІІІ ступенів №1
|
16.12. 2016 -
13.02.2017
|
7
|
Шевченко О.Ю.
|
|
-
|
Географія
|
НВК «ЗШ І-ІІІ ст.
№2 - ліцей
|
28.11.16 –
27.01.17
|
20
|
Панкевич В.І.,
Недяк Н.В.
|
-
|
Історія
|
НВК «ЗШ І-ІІІ ст.
№ 2 - ліцей
|
23.11.16 –
20.01.17
|
20
|
Філіпова С.М.,
Ніколенко С.Г.
|
-
|
Математика
|
НВК «ЗШ І-ІІІ ст.
№ 2 - ліцей
|
14.11.16 –
13.01.17
|
20
|
Орищенко В.П.
|
-
|
Фізика
|
НВК «ЗШ І-ІІІ ст. № 2 - ліцей
|
28.11.16 –
20.11.17
|
17
|
Євтушенко Л.Д.
|
-
|
Трудове навчання
|
НВК «ЗШ І-ІІІ ст.
№ 2 - ліцей
|
28 .11.16 –
10.02.17
|
20
|
Проша А.В.,
Тимко Л.І.
|
-
|
Інформаційні технології
|
НВК «ЗШ І-ІІІ ст.
№ 2 - ліцей
|
12.12.16 –
17.02.17
|
20
|
Ніколенко Т.В.
|
-
|
Українська мова та література
|
НВК «ЗШ І-ІІІ ст.
№2–ліцей»
|
07.11.16 –
13.01.17
|
20
|
Щиголь Н.О.,
Волкодав В.А.
|
-
|
Хімія
|
НВК «ЗШ І-ІІІ ст.
№2–ліцей»
|
12.12.16 –03.02.17
|
20
|
Погребняк О.В.,
Мала А.В.
|
-
|
Російська мова та
зарубіжна література
|
НВК «ЗШ І-ІІІ ст. № 2 - ліцей
|
05.12.16 –
24.02.17
|
20
|
Іваненко І.Є.,
Сорокіна Г.Д.,
Павленко І.М.
|
|
-
|
Географія
|
НВК «ЗШ І-ІІІ ст..№ 3 – гімназія»
|
28.11.16 –
27.01.17
|
20
|
Фарафонтова І.П.
|
-
|
Історія
|
НВК «ЗШ І-ІІІ ст..№ 3–гімназія»
|
23.11.16 –
20.01.17
|
20
|
Москаленко Л.І., Бевз Л.В.
|
-
|
Математика
|
НВК «ЗШ І-ІІІ ст..№ 3–гімназія»
|
14.11.16 –
13.01.17
|
20
|
Пишна О.І., Пироженко Л.І.
|
-
|
Фізика
|
НВК «ЗШ І-ІІІ ст..№ 3–гімназія»
|
28.11.16 –
20.11.17
|
17
|
Клименко О.В.
|
-
|
Трудове навчання
|
НВК «ЗШ І-ІІІ ст..№ 3–гімназія»
|
28 .11.16 –
10.02.17
|
20
|
Корчагін В.В.
|
-
|
Інформаційні технології
|
НВК «ЗШ І-ІІІ ст..№ 3–гімназія»
|
12.12.16 –
17.02.17
|
20
|
Сафонова В.В.
|
|
-
|
Біологія
|
ЗШ І-ІІІ ступенів
№ 4
|
До 28.01.17.
|
15
|
Лядська М.В.
Лядський С.В.
|
-
|
Хімія
|
ЗШ І-ІІІ ступенів
№ 4
|
До лютого 2017
|
12
|
Лядська М.В.
|
-
|
Українська мова
|
ЗШ І-ІІІ ступенів
№ 4
|
До лютого 2017
|
14
|
Багно Я.А.
|
|